a jeszcze odpowiem czemu nie moge grac na starym koncie bo gdy chce grac na serwerach np u was pisze mi cos tam po angielsku juz nie pamietam moge ss dac jak bede w cs czy wbijam do was nie moge do wujka probowalem tez nie moge i odpowiem tez ze gracz mowil ze mam czity i niby mi nie szlo gralem normlanie i kille zrobilem jakies tam wiec jak mi nie szlo i mowisz ze przeciwnik byl w palacach i sie zestresowalem no nie wiem czy byl czy nie bo nie mam wh bylem wcelowany przez chwile tam potem wyszedlem schody zobaczylem rampe i palac wiec w czym problem potem dziwny strzal blisko rampy strzelilem w typa 3 strzaly nie trafione jeden chyba boddy byl trafiony jesli dobrze pamietam i za 4 glowa byla teraz dziwne strzaly w jakim sensie xd powiedz ze patrzylem w ziemie i strzelalem w podloge i trafialem ich XDD preefire przez sciane nie pamietam takiej sytuacji akurat albo to szybkie 2 hedy jesli ktos nie umie grac i stoji w miejscu i strzela zanim sie ruszac nawet te glupie ad to czemu maja nie byc 2 hedy xd? albo mowisz ze mam movment jak bot i powiem tak tu masz troche racji bo nie ruszam sie jakos mega dobrze ale nie jest zle a movment i aim to co innego mozesz sie ruszac jak kupa a strzelac i miec dobrze ulozona reke do strzelania takie info nie wiem na co ci jeszcze odpowiedziec duzo graczy mowilo ze czity w roznych grach np fivem mialem sprawdzanie i nic tak samo skanowanie nie skanowales nigdy i np zabiles kogos albo sytuacja z mida mowisz ze chlop idzie lewo i moj celownik tez lewo xd bylem szort zobaczylem pierw ander pod okno kona zobaczylem i potem zobaczylem jak by ten top mid to sie nazywa chyba i potem info ze moze byc za boksami i potem moj przyszedl i mowi ze idzie a ja zostalem przyblizalem sie do skoku na mida i pojsie a i ten typ wychylil na mnie dalem info nie trafialem w niego chyba za 3/4 razem dostal wiec mowisz ze mam aimlocka gdy bym mial za pierwszym by weszlo raczej a nie albo sytuacja z rampy mowisz cos o tym aimlocku wywalilem na blisko z m4 caly magazynek i nie zabilem typa przeladowalem i potem dopiero do dobilem z ledwoscia wiec czekam na odpowiedz czy dostane tego ub czy nie bo musze wiedziec bo nie iwem czy nie isc na inne serwery grac