-
Super gz!!!!!!!!
-
No szkoda szkoda.. eh jeszcze miał dużo przed sobą a poza tym przyjrzyjcie się ,że "sławni" z reguły umierają szybko ; / i to jest okrutne..
-
Fajne,super zagram ; )
-
No 1.2 długo na niego czekaliśmy biomy mhmh; > nareszcie ; P a koty też fajny patent nareszcie creepery nie bd nas denerwować.
-
Tak się dzieje zlekceważ to ; / no utrudnia grę ale nie da się tego dokońca naprawić.
-
Jaką grę przeglądarkową polecacie ?
gawka111 odpowiedział(a) na kociewa112 temat w Dyskusje wokół gier
sfgame.pl plemiona.pl bitefight; ) -
No no.. fajna gierka gram ok 1,5 roku a jeszcze się nie znudziła polecam: )
-
Metin? Słabe.. ale uzależnia!
-
Ehh stare ale fajne; ) S2 162k; P no tak b.zobowiązująca ale fajna ; ) dla zabicia wolnej chwili.
-
Carbon i MostWanted : )
-
Ehh niewiem poco robić z tego wielkie halo .. no dobra też trochę to odczuwam ale żeby żałoba?!??!
-
Wiesz co nie zawsze każdemu działa zależy od wersji ; ) i karty graficznej,kompa,sterowników mógłbyś napisać jakie trzeba mieć.
-
Siilkroad Online Battle Field Vindictu Kingdoms of Amalur- Reckoning Gothic Multiplayer Metin2 (nie przepadam ale to juz od gustu zależy) Lineage 2 ;p
-
Postów
14 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
gawka111
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
