-
W moim mieście są ranni dowożeni, znaczy byli. Jak dla mnie to cholernie bolesna katastrofa i uderzyła we mnie bardziej niż ten cały smoleńsk...
-
Jaką grę przeglądarkową polecacie ?
Sanity odpowiedział(a) na kociewa112 temat w Dyskusje wokół gier
Taern - grał ktoś? -
Silkroad, Vindictus. Co do metina, bo widze że sporo osób gra - nie wiem co wy w tym widzicie, ja tam widziałem rażący w oczy poziom intelektualny dzieci, które za pare lat pójdą do gimnazjum. Ogólnie jakoś nie przypadła mi do gustu.
-
Grałem około 3 lat, na international, na priwach, w sumie to zjadłem na niej zęby. Pochłania mase czasu ale daje jeszcze więcej rozrywki. Grałem już chyba każdym bulidem. Najlepsze MMORPG w jakie grałem. :)
-
Nie jest trudna, ale pare misji trzeba było powtarzać pamiętam. (Ta z helikopterkiem i bombami. Yhh.) Ma swój niepowtarzalny klimat, mimo że jest stara to bym zagrał, ale mogli by ją odświeżyć aby działała coś jak San Andreas. :)
-
Postów
6 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Sanity
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
