Skocz do zawartości
  • Postów

    6
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Sanity

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Sanity

  1. W moim mieście są ranni dowożeni, znaczy byli. Jak dla mnie to cholernie bolesna katastrofa i uderzyła we mnie bardziej niż ten cały smoleńsk...
  2. Taern - grał ktoś?
  3. Silkroad, Vindictus. Co do metina, bo widze że sporo osób gra - nie wiem co wy w tym widzicie, ja tam widziałem rażący w oczy poziom intelektualny dzieci, które za pare lat pójdą do gimnazjum. Ogólnie jakoś nie przypadła mi do gustu.
  4. Sanity

    [KOSZ] Silkroad Online

    Grałem około 3 lat, na international, na priwach, w sumie to zjadłem na niej zęby. Pochłania mase czasu ale daje jeszcze więcej rozrywki. Grałem już chyba każdym bulidem. Najlepsze MMORPG w jakie grałem. :)
  5. Sanity

    [KOSZ] GTA Vice City

    Nie jest trudna, ale pare misji trzeba było powtarzać pamiętam. (Ta z helikopterkiem i bombami. Yhh.) Ma swój niepowtarzalny klimat, mimo że jest stara to bym zagrał, ale mogli by ją odświeżyć aby działała coś jak San Andreas. :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności