Skocz do zawartości
  • Postów

    212
  • Wpisów na chatbox

    52
  • Dołączył

777sztywny żuber

Manager Social Media
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    81.00 PLN 

Donator

Użytkownik wpłacił 81.00 PLN

Pozostałe grupy

[CS:GO] Admin Serwerów [DC] Admin Discord [MC] Admin Minecraft Donator

6 obserwujących

O 777sztywny żuber

  • Urodziny 11.06.2009

Informacje profilowe

  • Imię
    Filip
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Koło
  • Zainteresowanie
    głównie dieta prosze pani

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    ⁷⁷⁷sztywny żube
  • Ulubiony serwer
    TeamSpeak
  • Gram na serwerach
    Brak...
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 10 Pro
  • Procesor
    R7 5700X3D
  • Karta graficzna
    rx 6600
  • Pamięć RAM
    8x2 2666mhz
  • Fotel
    SENSE7 Spellcaster
  • Monitor
    AOC 240hz 0.5 ms
  • Myszka
    REDRAGON k1ng 4k hz
  • Klawiatura
    MAD60HE
  • Słuchawki
    Hyperx Cloud 3 Wired
  • Mikrofon
    SPC GEAR SM900
  • Smartfon
    iPhone 14 pro

Kontakt z fragowiczem

Ostatnie wizyty
 2974

Osiągnięcia 777sztywny żuber

Kolabolator

Kolabolator (7/14)

  • Rok z nami!
  • Bardzo popularny Unikat
  • Współpracownik Unikat
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat

Najnowsze odznaki

 491

Reputacja

  1. no chyba was coś boli z tą pogodą 

     

    IMG_4713.jpeg

    1. Nethiri

      Nethiri

      I tak wiem co jest pod zamazanym. :fg_face_cat_haha:

    2. mequ

      mequ

      Odczuwalne 36 pozdro 

      Screenshot_20260620_124809_Weather.jpg

  2. Lojalny Żuber :fg_other_cat_ufo:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. mequ

      mequ

      Żuber po co ty się rozglądasz za małolatami skoro masz tutaj Nethiri 

    3. Uszatq

      Uszatq

      Ciocia Cie wiele nauczy

    4. 777sztywny żuber

      777sztywny żuber

      fakt lubie blondynki, ale ciotke to mi tu w spokoju zostaw xD

  3. w koncu kd nie na minusie 
    image.pngw

    1. GENERAL ALADEEN

      GENERAL ALADEEN

      Stary, odpalaj szampana, w końcu jestem na plusie!

    2. mequ
  4. Jedna linijke w FragHubie zmieniłem i już afera w necie japidi

    image.png

    1. Sunwolf

      Sunwolf

      A to ty uciąłeś mi dostęp do messengera. Kolego! Memy o żymianach same sie nie wyślą! 

    2. mequ

      mequ

      Dobrze ze steam nie wywaliło bo byś zęby z fraghuba zbierał 

  5. Byłem tu :fg_pepe_hey:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. mequ

      mequ

      Będzie promocja na czteropak żubra 

    3. dear.lena

      dear.lena

      pozostawię to wszystko bez komentarza….

    4. mequ

      mequ

      Nie płacz Ewka, bo tu miejsca brak, na twe babskie łzy 

  6. IMG_4541.png

    najlepiej spędzony rok 🩷

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Uszatq

      Uszatq

      Myślisz że ktoś w to uwierzy?

    3. Nethiri
    4. Emq

      Emq

      I jeszcze jestem na screenie :fg_pepe_gives_heart: Ale masz pamiątkę :fg_face_dziad:

    W koncu moze nie bede mial ponizej 1.0 kd
      • 2
      • Serduszko fragowe (+)
      • Śmiech
  7. GIVEAWAY #31 Aby wziąć udział w giveawayu, musisz dołączyć na nasz serwer discord, wejść na kanał "giveaway" oraz kilknąć przycisk "Dołącz". NAGRODY: 1. 100xp 2. Ranga Premium na Discord 3. Diamentowy Los 4. 500 fragów CZAS TRWANIA: 01.06.2026 - 04.06.2026 ODBIÓR NAGRÓD: Odbiór nagród odbywa się na discordzie. Powodzenia!
  8. 28 stopni, chyba was coś boli z tą pogodą :fg_face_lodzik:

    1. Emq

      Emq

      Jestem podobnego zdania. Grzejnik na full, koce, farelka i ledwo idzie się zagrzać.

  9. @ Uszatq @ hr. ciekawe jakie stosunki :fg_face_tf:
    Screenshot_3.png

    1. hr.

      hr.

      @ Uszatq Słabo się starasz:fg_face_cat_haha:

    2. Uszatq

      Uszatq

      Przydałaby się jakaś przykrywka

    3. hr.
  10. CONFIG SNAPTAP + "ANTIFLASH" BIND Cześć fragowicze! Dzisiaj przedstawiam wam config na snaptapa Nie jest to w 100% mój kod, ale lekko go zedytowałem, żeby działał jak należy. oraz szybkie odwracanie sie od flashy WAŻNE! DZIAŁA ON TYLKO NA CSGO PONIEWAŻ VALVE BLOKUJE UŻYWANIA SNAPTAPA NAWET NA KLAWIATURACH Z TAKĄ OPCJĄ! Instrukcja w 2 krokach: Gdzie wrzucić plik? Pobieracie plik i wklejacie go do folderu z configami: \SteamLibrary\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg Jak to odpalić? Wchodzicie do gry, otwieracie konsolę (~) i wpisujecie: exec snaptap.cfg. Od teraz SnapTap działa, a bind na flasze macie pod przyciskiem X. snaptap.cfg
      • 1
      • Serduszko fragowe (+)
  11. odkopuje! PC: • GPU: RX 6600 8GB • CPU: Ryzen 7 5700X3D • RAM: 16GB DDR4 2666MHz • MOBO: MSI B450 Gaming Plus MAX • Obudowa: SPC RG6V EVO • Zasilacz: Vero L3 700W • Cooler: be quiet! Shadow Rock 3 • SSD GODRAM 512GB x 2 • NVME GOODRAM 256gb PD: • Monitor: AOC C27G2Z 240hz 0.5ms • Second Monitor: Jakiś 20 calowy z allegro idk • Klawiatura: Redragon K530 Pro • Myszka: Redragon M916 Pro • Podkładka: Krux XXL DYWAN • Słuchawki: HyperX Cloud III • Mikrofon: SPC Gear SM900
  12. Ale za te tło z metina to szacuneczek dla ziomeczka 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności