Nie czaje po co swoje gorzkie żale mi na profilu wylewasz ,bo starczyło tylko napisać odwołanie wg wzoru i czekać. Emocje widzę wzięły górę. Dostałeś bana na sprawdzenie demka, nie na screenshoty. Mam prawo nadać Ci i innym graczom takiego bana ,jeśli mam podejrzenia co do nieczystej gry. Takie tez w Twoim przypadku miałem, bo leciałeś celownikiem akurat tam, gdzie mi linie na ESP pokazywały.
http://862256.node42.pukawka.pl/hltv-2507252208-de_css_cache-1753474080-1753475340.zip
Od 8:56 prawo i lewo z kosą i sprawdzasz sobie czy nie rashują od B?
13:15 idealny one tap?
13:53 może fart i się ten drugi po prostu nałożył
14:46 wcelowanie i tap w model,bo myślał że to CT podchodzi?
15:27 niby 15 lat przerwy i znowu tapy lecą
19:20 czekanie i pick od razu w prawo na blisko na CT ,a równie dobrze mógł mu z lewej podchodzić czy od mida
20:28 jako jedyny nagła cofka z maina na rashujacych drzwiami CT ,infa nie było ,słyszeć ich raczej nie mógł
Proszę sędziego o weryfikacje.
Po za tym pierwszy raz Cię widziałem na serwerze do tego na nonsteamie ,gdzie się najczęściej ludzie "palą" + Twoja dziwna gra. Dowiedziałem się też na następnej mapie ,że grasz z dwoma kolegami papit2k i papit2k vermont ,więc ciekaw jestem czy nie leciało też tam między Wami info na prywatnym czacie głosowym, gdzie się znajdują przeciwnicy. Oprócz tego Twój movement (mam na myśli tzw duckowanie) ,nie wygląda jakbyś ledwo co grę odpalił po 15 latach przerwy, tak jak się tłumaczysz. Stąd tym bardziej mi ta Twoja gra nie pasuje do Twojej wersji powrotu po X latach. Mogę się oczywiście tez mylić i mimo tylu lat przerwy czujesz gierkę i masz niebywałe szczęście jak np w 1 rundzie czy pozostałych akcjach.