-
[ODDZIELONY] [CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #01
KLAMA opublikował(a) temat w Oddzielone posty
6811 -
KLAMA obserwuje zawartość [KOSZ] Ban nie wiadomo za co XD
-
Możesz nie kojarzyć, bo jak Ty wbijasz to robisz po 70-80 fragów, ja aż taki super nie jestem, zresztą gram w godzinach 16-20 może czasem trochę później, zresztą nie mam czemu zaprzeczyć, bo nic nie zrobiłem. Zresztą sam mój rankstats jakieś 1800 na 1400 o tym mówi. Opublikowany: Mniej niż minutę Pozatym gdyby nie VIP to pewnie nawet do przodu bym nie był 😅
-
Siemanko, dostałem bana. Powód: Brak Na ile- na zawsze. Gram już tutaj ponad 3 miesiące, codziennie, już ponad dobry miesiąc kupuję VIP-a, nigdy nie było problemu. Proszę o odbanownie mnie albo jak już chociaż mnie ktoś o coś podejrzewa to jakieś demko albo ss dajcie. Pozdrówki
