Skocz do zawartości
  • Postów

    15
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KLAMA

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez KLAMA

  1. Możesz nie kojarzyć, bo jak Ty wbijasz to robisz po 70-80 fragów, ja aż taki super nie jestem, zresztą gram w godzinach 16-20 może czasem trochę później, zresztą nie mam czemu zaprzeczyć, bo nic nie zrobiłem. Zresztą sam mój rankstats jakieś 1800 na 1400 o tym mówi. Opublikowany: Mniej niż minutę Pozatym gdyby nie VIP to pewnie nawet do przodu bym nie był 😅
  2. Siemanko, dostałem bana. Powód: Brak Na ile- na zawsze. Gram już tutaj ponad 3 miesiące, codziennie, już ponad dobry miesiąc kupuję VIP-a, nigdy nie było problemu. Proszę o odbanownie mnie albo jak już chociaż mnie ktoś o coś podejrzewa to jakieś demko albo ss dajcie. Pozdrówki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności