Możesz nie kojarzyć, bo jak Ty wbijasz to robisz po 70-80 fragów, ja aż taki super nie jestem, zresztą gram w godzinach 16-20 może czasem trochę później, zresztą nie mam czemu zaprzeczyć, bo nic nie zrobiłem. Zresztą sam mój rankstats jakieś 1800 na 1400 o tym mówi.
Opublikowany: Mniej niż minutę
Pozatym gdyby nie VIP to pewnie nawet do przodu bym nie był 😅