-
jestem chętny!!
-
[CS2] CEO G2 oficjalnie potwierdza – m0NESY odchodzi!
m0nesy odpowiedział(a) na Emq temat w Informacje ze świata Counter-Strike
@ GET Ehhhh niestety...tak postanowiłem, i nie moge sie juz wycofać. -
m0nesy obserwuje zawartość Zgłoszenie Cheatera lub Skryptera , Archiwum odwołań od banów i mutów , Przyjęte odwołania od banów i mutów i 2 innych
-
m0nesy obserwuje zawartość [KOSZ] WITAM!
-
Postów
35 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
