No i własnie nie prawda bo ban jest dopiero jak są sygnały i widać że coś jest nie tak , mówienie że oceniam graczy po tym jak grają przeciwko mnie to już wogule totalna brednia i głupota ,zawszs oglądam pov'a podejzanego gracza , "wysokie ego" ręce opadają skąd ci przychodza do głowy takie pomysły
"ręce opadają" na twoja ortografie
Opublikowany: 1 minutę
Nie wiedziałem że masz aktywnego bana dopiero po zbanowaniu cie na nicku : sarmata zobaczyłem odwołanie na forum o nicku "cue" i skojarzyłe ze taka osoba była kiedyś banowana i koazało się że masz aktywnego bana ,co do gracza scozzy (aka Krzyk) to on dostał bana od Geta a kiedy był ostatni raz od tego czasu na serwerze to nie mam pojęcia bo go nie słyszałem ani nie widziałem na żadnym mulciaku
przeciez kolego drogi ty gdy gralem przed banem od geta mowiles do mnie ze nie gadasz ze mna bo mam "aktywnego bana"
Opublikowany: 2 minuty i 27 sekund
Gracz Root był długo sprawdzany przez całą administracje i dopiero po jakimś czasie jak była pewność poszedł ban więc nie trafny argument , a jego multi-konta są co chwile banowane
Gracz root na nasze zlecenie cheatowal na twoich oczach zeby sprawdzic czy go wykryjesz.Grajac oczywiscie na wh nie wykryles go ogladajac go cala mape dno.
Opublikowany: 4 minuty i 11 sekund
No i własnie nie prawda bo ban jest dopiero jak są sygnały i widać że coś jest nie tak , mówienie że oceniam graczy po tym jak grają przeciwko mnie to już wogule totalna brednia i głupota ,zawszs oglądam pov'a podejzanego gracza , "wysokie ego" ręce opadają skąd ci przychodza do głowy takie pomysły
Takie pomysly biora sie miedzy innymi przez to ze mnie,sarmate,karwato podejrzewales o cheaty a nawet mnie i cue zbanowales za cheaty ktorych nie mielismy na cale szczescie karwato nie jest jeszcze ofiara twojego chujowego adminowania
Opublikowany: 5 minut i 28 sekund
Gracz "szisza" jest cały czas na sprawdzany rowniez przez większość administracji i nikt u niego nic nie wykrył a mówienie że go nie oglądam to bzdura i to że mi sie go "nie chce oglądać" to jeszcze większa ponieważ był dziesiątki razy spectowany
Gracz szisza ma spektator liste i nigdy nie wykryjesz go ogladajac go w meczu nie wiem czy u ciebie na slasku odkryli dema ale jak tak to sugeruje ogladnac leniu.
Zawsze jak jestem na serwerzs i słysze że coś się dzieje to reaguje i odpowiednio karam więc znów argument z niewiadomo skad
moze dlatego ze nie mutujesz przykladowo SLASHERA ktory trollowal przez 6map mial staty co mecz 0-20 a ty ogladajac slyszac co mowi nic nie zrobiles nie raczyles nawet powiedziec mu zeby sie ogarnal zaprzeczysz?
A to ze nie chcesz z nami rozmawiac jest konsekwencja tego ze nie masz argumentow zeby nas przegadac