-
[ODDZIELONY] Skarga na admina - detoxx
Tomus12yo odpowiedział(a) na Tomus12yo temat w Oddzielone posty
fajnie ze odnosisz sie tylko do jednego argumentu XDDD I prawda jest taka ze kicka dostal po nacisku graczy gdy dowiedzieli sie ze caly ten czas byles na serwerze gosciu juz pomijajac fakt ze powinien dostac za to przynajmniej bana na kilka godzin -
missclick nie umiem usnac posta sory
-
No i własnie nie prawda bo ban jest dopiero jak są sygnały i widać że coś jest nie tak , mówienie że oceniam graczy po tym jak grają przeciwko mnie to już wogule totalna brednia i głupota ,zawszs oglądam pov'a podejzanego gracza , "wysokie ego" ręce opadają skąd ci przychodza do głowy takie pomysły "ręce opadają" na twoja ortografie Opublikowany: 1 minutę Nie wiedziałem że masz aktywnego bana dopiero po zbanowaniu cie na nicku : sarmata zobaczyłem odwołanie na forum o nicku "cue" i skojarzyłe ze taka osoba była kiedyś banowana i koazało się że masz aktywnego bana ,co do gracza scozzy (aka Krzyk) to on dostał bana od Geta a kiedy był ostatni raz od tego czasu na serwerze to nie mam pojęcia bo go nie słyszałem ani nie widziałem na żadnym mulciaku przeciez kolego drogi ty gdy gralem przed banem od geta mowiles do mnie ze nie gadasz ze mna bo mam "aktywnego bana" Opublikowany: 2 minuty i 27 sekund Gracz Root był długo sprawdzany przez całą administracje i dopiero po jakimś czasie jak była pewność poszedł ban więc nie trafny argument , a jego multi-konta są co chwile banowane Gracz root na nasze zlecenie cheatowal na twoich oczach zeby sprawdzic czy go wykryjesz.Grajac oczywiscie na wh nie wykryles go ogladajac go cala mape dno. Opublikowany: 4 minuty i 11 sekund No i własnie nie prawda bo ban jest dopiero jak są sygnały i widać że coś jest nie tak , mówienie że oceniam graczy po tym jak grają przeciwko mnie to już wogule totalna brednia i głupota ,zawszs oglądam pov'a podejzanego gracza , "wysokie ego" ręce opadają skąd ci przychodza do głowy takie pomysły Takie pomysly biora sie miedzy innymi przez to ze mnie,sarmate,karwato podejrzewales o cheaty a nawet mnie i cue zbanowales za cheaty ktorych nie mielismy na cale szczescie karwato nie jest jeszcze ofiara twojego chujowego adminowania Opublikowany: 5 minut i 28 sekund Gracz "szisza" jest cały czas na sprawdzany rowniez przez większość administracji i nikt u niego nic nie wykrył a mówienie że go nie oglądam to bzdura i to że mi sie go "nie chce oglądać" to jeszcze większa ponieważ był dziesiątki razy spectowany Gracz szisza ma spektator liste i nigdy nie wykryjesz go ogladajac go w meczu nie wiem czy u ciebie na slasku odkryli dema ale jak tak to sugeruje ogladnac leniu. Zawsze jak jestem na serwerzs i słysze że coś się dzieje to reaguje i odpowiednio karam więc znów argument z niewiadomo skad moze dlatego ze nie mutujesz przykladowo SLASHERA ktory trollowal przez 6map mial staty co mecz 0-20 a ty ogladajac slyszac co mowi nic nie zrobiles nie raczyles nawet powiedziec mu zeby sie ogarnal zaprzeczysz? A to ze nie chcesz z nami rozmawiac jest konsekwencja tego ze nie masz argumentow zeby nas przegadac
-
raczej nie uwazam ze mam racje i bede sobie gral na mk wyjebane mam i tak nie macie ac zeby to wykryc xd ten serwer to dno
-
Tomus12yo obserwuje zawartość [KOSZ] missclick i [KOSZ] Odwołanie - krzyk/skrim
-
Serwer, na którym nadano karę: 5vs5#2 Rodzaj kary: ban Powód kary: no odjebalem generalnie bo dostalem w moim mniemaniu nieslusznego muta i tak sie wkurwilem ze postanowilem wbic z innego konta aby sobie pogadac po prostu go ominal potem dostalem ostrzezenie w postaci muta na tym drugim kontem i stwierdzilem ze wbije z jeszcze innego konta (debil) przyznaje sie do winy i slusznosci kary mam jednak obiekcje co do dlugosci bana poniewaz dostalem perma a jednak przyczynilem sie w stopniu znacznym do banowania uzytkownikow cheatujacych oraz grajacych na altach oraz czas od bana to juz z 2miesiace chyba nie jestem pewien Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia Nick z gry: m (ostatni mialem od chuja nickow) dam linka Opis zdarzenia: opisalem juz wyzej ale jakbym mial opisac to doslownie w skrocie to zachowalem sie jak zjeb i dostalem za to surowa kare zaluje swojego zachowania i chcialbym dostac druga szanse i nie wiem jak wykazac wieksza skruche niz po prostu przyznac sie do bledu i po prostu przeprosic za swoje dziecinne zachowanie wiec jesli zauwazyl ktos tutaj jaki kolwiek brak skruchy to przepraszam po prostu taki jestem Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: tak
-
sory znalazlem juz odpowiednia zakladke
-
Postów
20 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Tomus12yo
Zawieszony-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
