Serwer, którego dotyczy zgłoszenie:dd2
Skarga na: opiekuna / admina
Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę wielmożny pan admin na dd2 jak człowiek mówił mu prawdę to dostał ban na tydzień za to ze chodzi za fragami a nie zespołowo potem ja powiedziałem ze mial racje i tez mnie zbanowal masakra komu dajecie admina dość ze nnie ma kto grać to ten banuje ze mu mówisz prawdę
Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze NAJGORSZY JEST WIATR
Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę WHEARE
Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 23.01.26 14.06
Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę wheare z takim podejściem nie będziesz miał graczy dziękuje i do widzenia i
Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów