Skocz do zawartości
  • Postów

    3
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Sierzant

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Sierzant

  1. Serwer, którego dotyczy zgłoszenie:dd2 Skarga na: opiekuna / admina Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę wielmożny pan admin na dd2 jak człowiek mówił mu prawdę to dostał ban na tydzień za to ze chodzi za fragami a nie zespołowo potem ja powiedziałem ze mial racje i tez mnie zbanowal masakra komu dajecie admina dość ze nnie ma kto grać to ten banuje ze mu mówisz prawdę Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze NAJGORSZY JEST WIATR Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę WHEARE Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 23.01.26 14.06 Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę wheare z takim podejściem nie będziesz miał graczy dziękuje i do widzenia i Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności