Skocz do zawartości
  • Postów

    1 064
  • Wpisów na chatbox

    685
  • Dołączył

Sunwolf

Donator+
  • Ostatnia wizyta

    Teraz online
  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    65.00 PLN 

Treść opublikowana przez Sunwolf

  1. Jak to mówią - próba nie strzelba. Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS 1.6 - ZOMBIE Imię: Maciej Aktualny wiek: 26 Lat Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Jestem dośc aktywnym graczem jeśli chodzi o zombie mod. Moje GT wskazuje przegranych około 140 godzin od półowy września. Doskonale znam zasady panujące na serwerze i ich nie łamię, a gdy widzę, że ktoś nie stosuje się do przyjetych zasad, to powiadamiam od razu administrację na u@ i/lub w każdej możliwej formie kontaktu, oraz staram się uspokajać sytuację na serwerze poprzez normalną rozmowę oraz przedstawienie argumentów, dlaczego nie powinien łamać zasad. Uważam, że grunt to rzeczowe i kulturalne przedstawienie racji bez uciekania się do słownej agresji, co przełoży się na moje sprawowanie funckji admina. Kilukrotnie byłem adminem oraz opiekunem serwerów w cs 1.6 w dawnych latach przez co znane są mi zasady w sprawowaniu owej funkcji. Myślę, że na tyle dałem się poznać obecnej administracji i graczom, że można udzielić mi noty zaufania. Naturalnie posiadam konto steam oraz mikrofon Dodatkowe informację o sobie: Tak, jak wspomniałem na początku - Jestem Maciej. Gram na tej sieci na zombie mod od kilku miesięcy, choć miałem swój epizod w 2017 roku. Obecnie prowadzę firmę zajmująca się zarządzaniem i managerowaniem restauracjami, a specyfika mojej pracy i brak wyznaczonych godzin pracy pozwala mi dość często wbijać na serwer. Moją pasją jest gotowanie i miłe rozmowy z graczami na zombie mod. Od czasu do czasu wbijam na gungame, żeby podszkolić się w strzelaniu, czy z pozytywnym efektem? wejdź na zm mod a się przekonamy Ps: Smacznej kawusi, idę zombi udusić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności