Skocz do zawartości
  • Postów

    12
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

kubulak

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Kuba
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Łódź

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    kubulak
  • Ulubiony serwer
    CS:GO - MIRAGE #01
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - GUNGAME
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 10 Home
  • Myszka
    Logitech g502 hero
  • Klawiatura
    Red dragone
  • Słuchawki
    Razer kraken
  • Smartfon
    Motorola

Kontakt z fragowiczem

  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
    Glkuba VEB
  • Discord
    MBK

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia kubulak

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Pierwszy post
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. jak czytam tą rozpiske tą wydaje mi sie tą normalny strzał i na normalna gre ja napisałem już wcześniej jak lecę b to patrzę czy jest to drewno zniszczone w kuchni jak nie to wbijam na pełnej do kuchni i w kuchni shift i gracze też potrafią myśleć gdzie kto może pójść a ja akurat dobrze myślę jak gram w cs go
  2. dobra mniejsza z tym xd jesli ja twierdze ze nie miałem wh to wiem ze on nie ma kompetencji a po 3 ze tak stwierdziliście za mam wh to znaczy ze sprawdzam miejscówki i jestem dobry nais doceniliscie moje umiejętności
  3. ale ze tam dostałem bana to nie znaczy ze tu cheatowałem xddd ale jesli to sa twoje podstawy to gratulacje wzięcia go na admina a po 2 ten ban jest za skryptowanie xdddd hahhahaha admin
  4. nwm jakoś wczoraj grałem bardzo słabo i do tego gralem z kolegami i i gadalem z nim i się jakos nie staralem a do tego ja nie chetowalem wiec to co napisałem znaczy ze jestes bardzo nie kompetentny admin i ze ktos od razu potrafi grac to cheater nwm jak mogliście tak nie sprawiedliwie osądzić i w takim razie nie macie słuchawek gdyby nie wyłączy w auto staracie medala to bym ci udowodnił jaki jesteś nie kompetenty zrezygnuj z roli admina pls i po co bym się odwoływał gdybym oszukiwał
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności