-
Przeciw. Kazdy chce jak najlepiej dla swojej klasy, ale i tak duzo ludzi gra cybersuitem i niszcza innych. Niech zostanie jak jest .
-
Mam propozycję, aby exp na serwerze był co najmniej 2x mniejszy. Wszedłem na serwer po 2 rundach miałem już 8 lvl a na serwerze jest do 201 . Proszę o rozważenie :)
-
Postów
5 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
