@ GET & @ patgraf & @ Administrator Główny& @ Administrator Dziękujemy za cały wkład, wysiłek oraz czas jaki poświęciliście przez ostatanie tygodnie, mimo niecierpliwości niektórych ( @ Rufix ).
Moje oczko w głowie (forum) dostało nowy look, teraz jest jeszcze piękniejsze, bardziej dopracowane oraz otrzymaliśmy wiele dodatkowych opcji które ułatwiają prace moderacji sprawiając jeszcze większą frajdę w wykonywaniu obowiązków - dziękujemy!
Jedynie co zostaje to życzyć kolejnych 13 lat a może i więcej! Wszystkiego dobrego życzę wszystkim Fragowiczom, urodziny projektu to święto każdego tutaj zgromadzonego!