Serwer, którego dotyczy zgłoszenie: FFA
Skarga na: admina: SPIDI
Dlaczego składasz skargę: Niesłuszny ban 2h za przejscie do innego teamu
Nick z gry: Jim Lahey.
Nick osoby oskarżonej: SPIDI
Data zdarzenia: poniedziałek, 23 marca 26 - 23:04:40
Opis zdarzenia: Gram sobie na cs_alpin_fix w TT które wygrywa 5:1 oraz miało 14 graczy a CT 13. Więc na początku rundy przeszedłem do CT a tu wyłapuje bana na 2h. Przechodze do CT mniej wiecej po 13:10 czasu na demku. To już któryś raz kiedy ten koleś daje takie bany z doopy i niszczy rozgrywkę w godzinach kiedy brakuje graczy. Pozdrawiam Serdecznie Jim Lahey
Dowód: link do demka http://583486.node26.pukawka.pl/hltv-2603232251-cs_alpin_fix-1774302660-1774303980.zip