Skocz do zawartości
  • Postów

    11
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Tato

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Tato

  1. No aż zajrzę i spr ceny O.o
  2. Zrób coś na przypał
  3. to wina Tuska !!! :/
  4. O.o zakochałem po raz kolejny :D
  5. Tato

    [CS 1.6] Paczka PaintBall

    dużo trochę tego . Nikt chyba nie lubi mieć aż tak dużo pluginów bo to powoduje częste crashe
  6. takie troche naciągane to :D
  7. Grałem ale jeżeli ktoś nie umie grać i nie umie cieszyć się grą to ta gra nie jest dla niego na długie godzinki :D Bombowa w stylu Gta ale i tak GTa 5 wymiata :D
  8. Tato

    [KOSZ] Medal of Honor 2010

    bardzo fajna gra :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności