-
O.o zakochałem po raz kolejny :D
-
dużo trochę tego . Nikt chyba nie lubi mieć aż tak dużo pluginów bo to powoduje częste crashe
-
Grałem ale jeżeli ktoś nie umie grać i nie umie cieszyć się grą to ta gra nie jest dla niego na długie godzinki :D Bombowa w stylu Gta ale i tak GTa 5 wymiata :D
-
bardzo fajna gra :D
