Skocz do zawartości
  • Postów

    7
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Mateuszeq

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Żelechowo

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    CodMod

Osiągnięcia Mateuszeq

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Mateuszeq

    Przenoszenie klas.

    Kurde wy jesteście głąby jak nie wiem co.. Pisze wyraźnie ,że jak kupywalem usluge bez logowania to nie moge jej edytować!!! Dlatego proszę Administrację , aby mi przeniosła te cholerne klasy premium na inny nick , ponieważ Mnie kicka i zmienia nick na "Uzywam niepoprawnego nicku" , iż mam przekleństwo w nicku!! OGARNIJCIE SIE I NIE ZAMYKAJCIE TEMATU!
  2. No jeżeli zakupiłem usługę bez logowania to ja jej nie moge zmienić... -.-
  3. Ktoś pomoże z tą zmianą nicku, krok po kroku? zupełnie nie ogarniam tego sklepiku.. Zarejestrowałem się tam i są tylko opcje -Lista aktywnych usług -Przypisz usługę do swojego konta -Zmień haslo do wszystkich usług -Doładuj portfel. Dopiszę ,że klasy premium kupywalem bez zakladania konta na sklep-fragujemy.com Być może dla tego mam problem z tym..
  4. Jak wchodze w ten link , to pisze ,że jestem niezalogowany , a nie ma nigdzie zeby sie zalogowac :D
  5. Boże , co za administracja .. Może powiecie jak mam to niby zrobić? ..
  6. o.O , to czemu normalnie gram? to jakas pomylka z tym banem :> Mam IP stale. @UP , jak sam sobie zmienic nick? chcę abyście mi przeniesli klasy premium , które zakupilem .
  7. Mateuszeq

    Zmiana nicku i klasy.

    Nick/steam:id: Nie i Chuj. Chcę zmienić klasę: Zabojca Na nową klasę: Kapitan Reklama / SMS: sms Na nicku "Nie i Chuj" mam 2 klasy premium i prosiłbym o zmianę nicku z nicku "Nie i Chuj." na nick " ~[M]efju." , poniewaz mnie kicka i wyskakuje ,że używam niepoprawnego nicku , oraz zmiany klasy Zabojca na klasę Kapitan. Oprocz klasy Zabojca mam też klasę Cybersuit , nie zapominajcie o niej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności