-
Ymo obserwuje zawartość [KOSZ] Prośba Do administracji surfa
-
Chciałbym złożyć prośbę do. @ GET @ PENK oraz całej administracji surfa. Ja w imieniu graczy serwera Chciałbym poprosić, żeby bizon nie był blokowany, ponieważ większość graczy tego nie chce bardzo was prosimy z serwerem bizon to nie to samo, co negev alb p90. Jak chcecie nam zablokować bizona, to zablokujcie od razu wszystkie pm, bo to się do tego posunie jednego zablokuje potem kolejny, aż zostanie UMP, którym nikt nie gra, bo nie ukrywajmy, że to gówno. To moja prośba w imieniu większości graczy surfa. Pozdrawia @ Ymo . Przypadkiem 2 dodałem ups
- 1 odpowiedź
-
- prośba
- administracji
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
