Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym Dysponuje czasem jak najbardziej lecz jest praca w moim przypadku zmianowa wiec roznie :) Nick jakiego używasz: No Fear Poland Team# Tommy* Wiek: 22 lata Staż gry Counter-Strike: bedzie ok 7 lat z lekkimi przerwami tak sadze Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie nie bylem Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?:Tak jak najbardziej bylem adminem na kilku serwerach zanim wyjechalem z Polski Znajomość komend oraz funkcji admina: wydaje mi sie ze tak 6/10. Srednia znajomosc, kwestia przypomnienia gdyz praca za granica w Marketingu odmuzdzyla mnie troszeczke :P Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Wiec tak przede wszystkim bardzo dobrze zyje z Administracja na serwerze jak i graczami wydaje mi sie ze osoby kojarza mnie dobrze co za tym idzie na pewno przyjemniej sie gra. Bardzo dobrze radze sobie z wylapywaniem cheaterow i czesto informuje, Adminow bedacych na serwie o takich osobnikach. Jestem nad wyraz spokojny i wesoly lecz nie powiem czasem potrafie sie uniesc z racji grajacych odpalow czy poprostu osob ktore zachowac sie nie umieja lecz glownie jestem bezkonfliktowy co raczej wszyscy to zauwazyli grajac ze mna :) dziki temu ludzie mnie lepiej odbieraja. Zdecydowanie poziom gry jaki prezentuje jest calkiem dobry. Patrzac na serwery jak sie juz rozwinely, chcial bym przyczynic sie chociaz troszeczke do tego by jak najdluzej tak zostalo. Pelniac role Admina na pewno daje z siebie zdecydowanie wiecej niz jako zwykly gracz, zachowuje zimna glowe i podejmuje decyzje Ja, nie xxx graczy dla ktorych kazdy jest Odpalem. Daje z siebie jak najwiecej dzieki czemu w taki sposob moge wam podziekowac za danie mi szansy a sam moge byc zadowolony z pracy przezemnie wykonywanej. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID:
0:1:30400683
Prosze o pozytywne rozpatrzenie podania Pozdrawiam Tommy