Skocz do zawartości
  • Postów

    4
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

420Kingvin

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez 420Kingvin

  1. Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Nękanie gracza czyli mnie Nick z gry: 420Kingvin Nick osoby oskarżonej: ` smile. Data zdarzenia: 03.02.2022 Opis zdarzenia: Gram sobie na serwerze tak samo jak od 2 lat a nagle dostaje bana i mam wstawić screeny. Jako iż już miałem taką sytuacje (na początku mojej gry na serwerze) że miałem wstawić screeny i ban został nałożony przez ówczesnego opiekuna Damo rozmawiałem z nim na ten temat. Tym tematem jest że nie prawidłowo zapisują mi się screeny z gry. Na początku myślał ze ściemniam ale po wytłumaczeniu całej sytuacji i kilku tygodni rozmów dostałem unbana. A teraz znowu mnie mączą wysyłaniem jakiś screenów. Także podsumowując proszę o zaprzestanie nękania mnie po przez banowanie i wysyłanie jakiś screenów bo ja więcej przegrałem na tym serwerze niż ten świerzak co mnie zbanował na adminie. Nie pozdrawiam pana Smile reszte pozdrawiam ok ok. ps. A i sportowa warszawka to szef, który mi polecił odniesienie się do tych screenów żeby lipy nie bylo. Dowód: Ja nie mam nic do ukrycia mogę zrobić streama na dc i pokazać jak odpalam gre i se gram ok spoko?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności