Skocz do zawartości
  • Postów

    6
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

FIFIov1

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Filip
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Katowice

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    FIFI
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - ZOMBIE
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - Deathrun

Sprzęt fragowicza

  • Myszka
    SS Rival 310
  • Klawiatura
    Logitech K120 (bieda edition)

Kontakt z fragowiczem

  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
    -

Ostatnie wizyty
 686

Osiągnięcia FIFIov1

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • Pierwszy rozpoczęty temat

Najnowsze odznaki

 3

Reputacja

  1. Imię: Filip Aktualny wiek: 22 Staż gry w Counter-Strike: 93h (steam), a normalnie +/- 10 lat na ns Nick na serwerze: FIFI Staż gry na serwerze: 2 miesiące + Godziny w jakich grasz na serwerze: Rano/Wieczór Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/fifi/193.33.176.234:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: http://fbans.fragujemy.com/bans/7954.html Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Jestem osobą bardzo komunikatywną i wygadaną, udzielam się często przez Voice Chat w grze z innymi graczami jak i na ts3, pokazując przy tym innym, że jestem osobą otwartą z lekkim dystansem do siebie, której sprawia przyjemność granie razem i rozmawianie z innymi podczas rozgrywki :DD 2. Mam krótką cierpliwość do osób, które grają w dziwny sposób, np. zwiedzają zabłąkane duszyczki mapę/kręcą się po niej bez celu będąc zombiakiem, zamiast robić swoje cele, albo ktoś jest afk, czy ktoś kogoś obraża, gdzie po prostu nie toleruję takich bezczelnych osób, które się w taki sposób bezczelnie zachowują. 3. Chęć nauczenia się czegoś nowego i pomoc w utrzymywaniu porządku. Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/Tajsoon/
  2. Wow gratuluję! I przyznam szczerze, że jestem teraz w szoku jak się o tym przed chwilą dowiedziałem, widać że się rozkręcasz, gratki jeszcze raz :DD P.S. Tylko nie zapominaj o najważniejszym! Pamiętaj zawsze, żeby wyłączyć CZAJNIK na herbatę jak sobie będziesz świętował hehe...
  3. Najlepszy serwer zombies 1.6 +++
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności