Skocz do zawartości
Ten użytkownik jest na urlopie. Czas odpowiedzi może być opóźniony. Urlop do: 05.07.2026
  • Postów

    4 264
  • Wpisów na chatbox

    3
  • Dołączył

Emq

Moderator Forum
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    24
  • Darowizny

    900.00 PLN 

Moderator Forum

Użytkownik jest moderatorem tego projektu!

Ostatnia wygrana Emq w dniu 20 Czerwca

Użytkownicy przyznają Emq punkty reputacji!

Sponsor

Użytkownik wpłacił 900.00 PLN

Pozostałe grupy

Donator+ Elitarny Fragowicz

11 obserwujących

O Emq

  • Urodziny 29.06.1997

Informacje profilowe

  • Imię
    Daniel
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Kraków

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Emq
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - 4FUN
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 11 Pro
  • Procesor
    Intel Core i7 -12650H
  • Pamięć RAM
    16
  • Myszka
    SteelSeries Aerox 3
  • Klawiatura
    SteelSeries Apex 3
  • Słuchawki
    SteelSeries Arctis Nova 5P
  • Smartfon
    iPhone 13

Ostatnie wizyty
 28730

Osiągnięcia Emq

  1. Gratulacje!
  2. Gratulacje!
  3. Powodzenia!
  4. Gratulacje
  5. Witamy z powrotem!
  6. Emq

    [KOSZ] DO MARTYNKI <3

    *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  7. Emq

    [KOSZ] DO MARTYNKI <3

    *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  8. Emq

    [KOSZ] DO MARTYNKI <3

    *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  9. Emq

    [KOSZ] DO MARTYNKI <3

  10. Przepraszam za moje niedopatrzenie, mam nick bary nie sweezy

    Pora zainstalować na nowo CS 1.6 i pokazać chłopakom i dziewczynom z 4Fun’a, starą szkołę
      • 4
      • Ekstra
      • Ustrzel fraga! (+)
      • Śmiech
      • Serduszko fragowe (+)
  11. Powodzenia!
  12. Nie spodziewałem się, że będę Ci gratulował takiego awansu, no ale cóż... A tak na poważnie to witam w ekipie! Liczę na owocną współprace
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności