Nick jakiego używasz: (SG-1) $miechu
Podaj swój wiek: 16
Staż gry Counter-Strike: 3 lata
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com? (Jeżeli tak to napisz za co!): nie
Podaj link z Godzinami - staty.fragujemy.com: nie chcą działać, ale od razu, żeby nie kłamać 20 jeszcze nie ma. Beny mi pisał, żebym wbił 20 postów na forum i zobaczymy :)
Czy kiedykolwiek miałeś admina?: Tak
Jakieś praktyki będąc adminem na innym serwerze?: Tak
Twój Steam:ID: 0:0:32814764
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Gdyż gram na tym serwerze od dopiero kilku dni, a widzę, że notorycznie łamany jest regulamin, a adminów często nie ma, ja natomiast spędzam dużo czasu przy cs i gram tylko na tym serwerze, poza tym od następnego poniedziałku mam ferie, więc będę siedział jeszcze dłużej i będę miał czas na pilnowanie porządku na serwerze :)
Napisz nam, co zmieniłbyś będąc adminem?: Oczywiście karał osoby łamiące regulamin, zgłaszałbym wszystkie wykryte błędy na mapach i w grze oraz dawał nowe propozycje na np modele, mapy czy nowe rzeczy w sklepie w grze.
Jesteś w stanie opłacać comiesięczną składkę?: Oczywiście :)