Skocz do zawartości
  • Postów

    74
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

trzeciak000

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez trzeciak000

  1. hahaha :P
  2. trzeciak000

    [KOSZ] Skojarzenia

    Peja :P
  3. A próbowałeś się zalogować na PWE czy Cryptic? I czy odebrałeś e-maila? Bo mi wszystko ładnie śmiga :)
  4. trzeciak000

    Pro Cod

    Ja bym go zostawił, ale przerobił na np. DiabloModa, sam nie gram na tym sererze gdyż nie lubię CoD moda i uważam, że Diablo byłby lepszy.
  5. trzeciak000

    L.Messi - skarga

    Po 1 jeśli używa y@@, żeby upomnieć graczy to dobrze, chyba, że jest inaczej. Po 2 na zdjęciu przecież jest ban na 10h, tak jak jest w regulaminie. Po 3 mógł on nie widzieć jak Cię obrażają, gdyż może przez chwilę był AFK. Nie wystarczyło by do niego napisać na U@ i poprosić o przejrzenie konsoli? P.S. Przeczytaj regulamin kolego: 5. Reklama innych serwerów (w nicku również) - jeżeli oczywiście nie pomogło ostrzeżenie (zmiana nicku) ban do 7 dni. Z wyróżnieniem tego, że ban to maksimum 7 dni.
  6. Kolego, ja widziałem co do mnie piszesz i napisałem Ci, że skoro ja tego nie widziałem to nie mogę uwierzyć na słowo, w konsoli też tego nie widziałem, dlatego go nie zbanowałem.
  7. trzeciak000

    dopisanie nicku

    Nick admina w amxbans, który nie dodał nicku na końcu: ja tu tylko smiece Nick, który dopisać: (SG-1) $miechu STEAM_ID/IP gracza: 83.5.224.28 Serwer: ZombieMod Link do amxbans: http://amxbans.fragujemy.com/bany/ban_details.php?bid=101
  8. ogame (dla cierpliwych), tanoth
  9. ja grałem hunterem krwawym elfem i bardzo mi się podoba, polecam do walki z dystansu.
  10. ja pierdziele, 10 najweikszy debil z nich wszystkich :P
  11. trzeciak000

    [KOSZ] TS3

    nom, przydałby się.
  12. Staż gry w CS: niecałe 3 lata Twoj name w owej grze: $miechu Ulubione bronie: AWP, M4, Deagle, knife Ulubiona mapa: de_westwood Co najbardziej cenisz w tej grze: tmosfera i super ludzi, których poznaję STEAM ON/OFF: ON Sprzęt do gry: słuchawki Panasonic (nie wiem jaki model), klawiatura Logitech, myszka 4tech Ulubiony gracz: Neo
  13. dozywocie dla takiego gnojka to minimalna kara.
  14. thanx, idzie +
  15. trzeciak000

    T3rror na Admina

    to samo co kolega, dobij posty, a będę na tak.
  16. jedna z lepszych gier w jakie grałem, POLECAM!!!
  17. trzeciak000

    [KOSZ] Skojarzenia

    zombie
  18. trzeciak000

    Roundsound

    mi się podoba, chociaż ct dałbym nie techno tylko disco polo :)
  19. trzeciak000

    Podanie

    nie ma jeszcze 20 postów, ale widać, że dużo czasu spędza na CoDzie. Na tak.
  20. trzeciak000

    [KOSZ] Skojarzenia

    skarpetki
  21. ja kiedyś miałem takie coś, że mogłeś sobie ustawić co ma Ci kupić gdy naciśniesz F1, jak sobie przypomnę to Ci napiszę.
  22. Nie no masz rację, cały czas przeglądam czy są jakieś nowe tematy i sam założyłem kilka, to, że żeby mieć admina trzeba 20 postów mieć to dla mnie nic nie znaczy, gdyż i tak będę aktywny na forum.
  23. Nick jakiego używasz: (SG-1) $miechu Podaj swój wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: 3 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com? (Jeżeli tak to napisz za co!): nie Podaj link z Godzinami - staty.fragujemy.com: nie chcą działać, ale od razu, żeby nie kłamać 20 jeszcze nie ma. Beny mi pisał, żebym wbił 20 postów na forum i zobaczymy :) Czy kiedykolwiek miałeś admina?: Tak Jakieś praktyki będąc adminem na innym serwerze?: Tak Twój Steam:ID: 0:0:32814764 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Gdyż gram na tym serwerze od dopiero kilku dni, a widzę, że notorycznie łamany jest regulamin, a adminów często nie ma, ja natomiast spędzam dużo czasu przy cs i gram tylko na tym serwerze, poza tym od następnego poniedziałku mam ferie, więc będę siedział jeszcze dłużej i będę miał czas na pilnowanie porządku na serwerze :) Napisz nam, co zmieniłbyś będąc adminem?: Oczywiście karał osoby łamiące regulamin, zgłaszałbym wszystkie wykryte błędy na mapach i w grze oraz dawał nowe propozycje na np modele, mapy czy nowe rzeczy w sklepie w grze. Jesteś w stanie opłacać comiesięczną składkę?: Oczywiście :)
  24. jak wchodzimy, to ten 1 od lewej z czerwonym mieczem :P
  25. trzeciak000

    LsMaker by $miechu

    http://www.youtube.com/watch?v=_XsRH_ngnzk Takie tam w szkole xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności