Składam jeszcze raz
Nick jakiego używasz: Jossuq
Wiek: za tydzień 18
Staż gry na serwerze: oj dużo jeszcze grałem na only awp ns only mirage kiedys mialem admina na only mirage
Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nie
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: wkurza mnie to że nigdy nie ma adminów wieczorem gdy najbardziej ich potrzeb ponieważ gram dużo na tym serwerze i prawie ciagle nie ma admina a denerwują wyzywajace sie dzieci albo wyzywaja moja mame bo ich zabilem to powinien byc ban odrazu tak samo dołaczy ktos nowy i chce zadac pyt a tu nie ma admina i po prostu bardzo lubie spedzac czas na tym serwerze poniewaz jest mila atmosfera chociaz nie zawsze ale przewaznie i praktycznie ciągle mówię komuś nie można kampić nie chodź na schift
Oświadczam, iż przebywam na serwerze: przebywam na serwerze przeważnie pod wieczór i w nocy czasem rano sie zdarzy
Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: nie mam vac i nigdy nie mialem https://steamcommunity.com/profiles/76561199016436402/ a i jestem już w top 20 serwa i dużo osób na serwerze mnie kojarzy bo ich kasuje haha a tak serio to znają mnie mni Hiszpan mnie zna i bardzo mi zależy na adminie ponieważ chcem żeby ten serwer szedł w jak najlepszą stronę ja przeważnie gram w nocy a wtedy adminów nie ma a zawsze jakiś by się przydał