Jump to content

SanCikClausik

Fragowicz
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  1h 1m 12s

Community Reputation

1 Neutral

About SanCikClausik

 • Rank
  Świeży fragowicz
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  SantaClaus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, mam pewną propozycje. Mam na myśli zmienienie piosenek po skończeniu rundy na inne. Są teraz głównie kolędy a święta się już skończyły Dziękuje.
 2. Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms : SMS Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia: to było dzisiaj [12.01.2020] i drugie zamówienie 9.01.2020 godzina z 12.01.2020 to około 12.45 a data kilka dni temu to 15:50 Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota: Klasa premium na serwerze COD 401, Klasa mega premium GHOST i klasa premium Zwiadowca. Zwiadowca Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - 4fun: Cs 1.6 - COD 401 Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały: A więc tak, kupiłem range mega premium ghost kilka dni temu na nick Santa Claus, oczywiscie na haslo. Logowalem sie na innym koncie aby miec te premium Czyli - "Wchodze na cs, zmieniam nick z santa claus na "Ja nic" wchodze na serwera wpisuje haslo, wychodze i wchodze na nick Santa Claus. I było tak do dzis gdy kupiłem premium Zwiadowca. Teraz nie pomaga logowanie się. Wchodze na konto "Ja nic" loguje sie, wychodze, Zmieniam nick i no właśnie, NIE MOGE WEJŚĆ! Gdy nawet nie wejde na serwer wyskakuje mi "Nieprawidlowe haslo" A NA 100 PROCENT wpisuje na innym koncie to haslo dobrze! Wydałem na klasy łącznie 30 zł. Zwiadowca 30 dni i ghost 30 dni. Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi: Moge wam wysłać Kody z sms. : klasa GHOST: N5C5R5W5 klasa ZWIADOWCA: C3U8Y7R8
 3. Skarga na: opiekuna / admina / gracza: Na serwer ;-; Nick podczas gry: wpisz tu swój nick na serwerze: Santa Claus Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick admina lub gracza, na którego składasz skargę; Nie ma, mi chodzi o skarge na serwer konkretnie na sklep Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę: Kupiłem klase premium [zwiadowca] i klase mega prewmium [ghost] nie moge sie zalogowac! Gdy chce wejsc na serwer wywala mnie i pisze "Nieprawidlowe haslo" loguje sie na innym koncie o nicku : "Ja nic" i nadal nic z tego! Stracilem 30 zł! PROSZE O POMOC! Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę: Dzisiaj [12.01.2020] Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę: Błąd z sklepsms opis powyżej Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów: Nie mam ale raczej łatwo zrozumieć oco mi chodzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy