-
Zostawcie tak jak jest. Moje zdanie, czym więcej dodasz, więcej "kłótni".
-
Gram dosyć długo na serwerze, nie zawsze jestem. Ale jednego jestem pewny, że dostałeś na pewno jakieś informacje dotyczące czy gracie na jeden czy na dwa bsy. Nie raz się tak zdarzyło że grało nas 5 i wtedy weed poinformował nas tylko raz i każdy wziął sobie to do serca, widocznie Ty masz trudniejszy charakter albo problemy (nie wnikam jakie).
-
Dalej sie to trzyma, więc bez różnicy, co nie prostar ;D
-
Jak to powiedziałeś nie ogary gdzies tam poszli... Gracz to gracz. Myślałem, że liczy się aby sztuka na serwie była :D
-
Żadne wypad na 4funa, grasz tam to graj. Na starym jest stara ekipa, przyzwyczajona do starego serwera.
-
Aktualny Line-up naszej reprezentacji.
FANTOMAS odpowiedział(a) na FANTOMAS temat w Rozmowy i fragmovie z CS 1.6
Nie może wystąpić cale ESC, jedynie 3 graczy i dwóch z innego teamu. -
Serfując po europejskich serwisach esportowych natchnąłem się na ciekawy artykuł na stronie hltv.org. Nie wiem czy już jakiś polski serwis to opublikował (nie szukałem). Jak wiemy nasza reprezentacja co roku przystępuje do ClanBase Nations Cup to już będzie XV taki turniej. Jak możemy przeczytać na w/w stronie nasz zespół podjął już decyzje na temat naszego składu niżej zaprezentuje skład. Team Poland Filip "Neo" Kubski (ESC Gaming) Jakub "kuben" Gurczyński (ESC Gaming) Wiktor "TaZ" Wojtas (ESC Gaming) Mariusz "Loord" Cybulski (ESC Gaming) Jarosław "pasha" Jarząbkowski (ESC Gaming) Adam "destru" Gil (DELTA) Tomasz "ths" Sopel (Drunken Five) Artur "BEn" Ostrach (Drunken Five) Łukasz "drive" Snopkiewicz (Drunken Five) Maciej "Pistolero" Maciąg (ALSEN) Janusz "Snax" Pogorzelski (ALSEN) Przewidywane rozpoczęcie Pucharu Narodów ClanBase planowane jest na 30 stycznia. Co myślicie o składzie? Jaka będzie wyjściowa piątka? Wypowiadać się. Źródło: hltv.org
-
Nick jakiego używasz: FANTOMAS Podaj swój wiek:20 Staż gry Counter-Strike: 5 lat na steam Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com? (Jeżeli tak to napisz za co!): Nie byłem Podaj link z Godzinami - staty.fragujemy.com: Niema Czy kiedykolwiek miałeś admina?: Na żadnym z waszych. Jakieś praktyki będąc adminem na innym serwerze?: Prowadziłem swoją siec. Twój Steam:ID:0:1:15810626 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem obustronny, potrafię wysłuchać oby dwie dwie strony. Napisz nam, co zmieniłbyś będąc adminem?: Narazie nie mam żadnych pomysłów. Jesteś w stanie opłacać comiesięczną składkę?: Tak
-
Postów
16 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
FANTOMAS
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
