Skocz do zawartości
  • Postów

    22
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

PIZGAM

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Ostatnia wygrana PIZGAM w dniu 16 Stycznia 2014

Użytkownicy przyznają PIZGAM punkty reputacji!

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia PIZGAM

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 5

Reputacja

  1. Szczerze to nie wiem nawet jakie sa przedzialy cenowe. Ale nie zalezy mi na jakiejs odjebanej super karcie tylko zeby gry smigaly.
  2. Witam. pisze na telefonie wiec sory za ortografie i interpunkcje a raczej ich brak :p przejdecsybko do sedna. zebala mi sie karta graficzna w kompie a na laptopie mi steama zamula dlatego tez musze grac na ns. i tu pytane do was. ile kosztuje karta graficzna ,gdzie mozna zakupic(mile widziane linki lub nazwy sklepow) i czy musi byc to jakas specjalna do danego modelu komputera stacjonaarnego. moze wydawac wam sie smieszne ale jestem zupelnie zielony w tym temacie . i prosze tylko o wypowiedzi powazne i pomocne a nie np zobacz w google. kazda pomoc nagradzana symbolicznym + :) pozdrawiam
  3. PIZGAM

    [KOSZ] Mia Malkova +18

    Fajna mycha <3
  4. Chlopak ma talent. Jeżeli chodzi o transfer to nie chcialbym aby skonczylo sie to w ten sposob, że zawodnik przejdzie do jakiegos klubu z bardzo dobra marka( Barca,Real,Bayern,ManU itd) ponieważ skonczy jak wiele talentow. Czyli wieczne grzanie lawy :/ Było juz wielu takich zawodnikow(Ci co się interesuja na pewno kogos skojarzą) ktorzy przychodzili i mimo dobrej gry dostawali szanse na ostatnie 15 min... Jeżeli juz transfer to np Arsenal. Tam naprwno nie dali by mu sie zmarnowac ;)
  5. PIZGAM

    [KOSZ] mapy

    Witam. Skoro na serverze zrobiło się "swiątecznie" to aby jeszcze bardziej pogłębić atmosfere swiat na 4funie proponuje dodać ze 3 mapki w stylu: de_nuke_1337 de_russka i jeszcze jedna jakąs zimową :) co Wy o tym sądzicie ?
  6. A ja proponuje,dodać "/mute" chyba nie trzeba sie rozpisywac w jakim celu :)
  7. Piszecie,że wrzucicie nowe mapki to bedzie spadek graczy. Bzdura, jak narazie to ludzie na serverze narzekają,że w koło grane są tylko : -ELDO -WEST -RATS Propponuje dodanie chociaż 1 mapki z zaproponowanych wyżej. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności