-
Szczerze to nie wiem nawet jakie sa przedzialy cenowe. Ale nie zalezy mi na jakiejs odjebanej super karcie tylko zeby gry smigaly.
-
Witam. pisze na telefonie wiec sory za ortografie i interpunkcje a raczej ich brak :p przejdecsybko do sedna. zebala mi sie karta graficzna w kompie a na laptopie mi steama zamula dlatego tez musze grac na ns. i tu pytane do was. ile kosztuje karta graficzna ,gdzie mozna zakupic(mile widziane linki lub nazwy sklepow) i czy musi byc to jakas specjalna do danego modelu komputera stacjonaarnego. moze wydawac wam sie smieszne ale jestem zupelnie zielony w tym temacie . i prosze tylko o wypowiedzi powazne i pomocne a nie np zobacz w google. kazda pomoc nagradzana symbolicznym + :) pozdrawiam
-
Fajna mycha <3
-
Chlopak ma talent. Jeżeli chodzi o transfer to nie chcialbym aby skonczylo sie to w ten sposob, że zawodnik przejdzie do jakiegos klubu z bardzo dobra marka( Barca,Real,Bayern,ManU itd) ponieważ skonczy jak wiele talentow. Czyli wieczne grzanie lawy :/ Było juz wielu takich zawodnikow(Ci co się interesuja na pewno kogos skojarzą) ktorzy przychodzili i mimo dobrej gry dostawali szanse na ostatnie 15 min... Jeżeli juz transfer to np Arsenal. Tam naprwno nie dali by mu sie zmarnowac ;)
- 7 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Witam. Skoro na serverze zrobiło się "swiątecznie" to aby jeszcze bardziej pogłębić atmosfere swiat na 4funie proponuje dodać ze 3 mapki w stylu: de_nuke_1337 de_russka i jeszcze jedna jakąs zimową :) co Wy o tym sądzicie ?
-
A ja proponuje,dodać "/mute" chyba nie trzeba sie rozpisywac w jakim celu :)
-
Piszecie,że wrzucicie nowe mapki to bedzie spadek graczy. Bzdura, jak narazie to ludzie na serverze narzekają,że w koło grane są tylko : -ELDO -WEST -RATS Propponuje dodanie chociaż 1 mapki z zaproponowanych wyżej. Pozdrawiam.
-
Postów
22 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
1 -
Darowizny
0.00 PLN
Ostatnia wygrana PIZGAM w dniu 16 Stycznia 2014
Użytkownicy przyznają PIZGAM punkty reputacji!
