Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin Serwera ZOMBIE INFECTION
Imię: Kacper Aktualny wiek: 16lat.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Po pierwsze chciałbym pomóc administracji. Oczywiście, wiadomą sprawą jest, że nie zawsze admin jest do dyspozycji bo ma jakieś problemy, bądź jest zajęty. Bywam bardzo często na serwerze, przebywam na nim cały dzień, dlatego zgłaszam się na admina. Myślę, że jestem aktywnym graczem i potrafiłbym pomóc administracji.
Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie: Posiadałem już administratora na sieci, która upadła.