Jump to content

-yeN

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  53
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Przyzowita

6 Followers

About -yeN

 • Rank
  Odważny fragowicz

Profile information

 • Name
  Klaudia
 • Sex
  kobieta
 • City
  Jelenia Góra

Information about Fragowicz

 • Nick
  yenula
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - MULTI ARENA #64 TR
  CS:GO - MULTI ARENA #128 TR
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Keyboard
  Razer Ornata Chroma
 • Mouse
  Razer Mamba Chroma Wireless

Recent Profile Visitors

929 profile views
 1. Czyżby yeNula wracała na fragujemy? 

 2. Dołączam się do kolegów powyżej. Na serwerze trafiłam na Ciebie raz, coś się odzywałeś, ale nie wystarczy mi to do konkretnego określenia się co do Twojej kandydatury. Podanie eleganckie, staż w porządku, ale dla mnie to za mało. Pozostaje zatem NEUTRALNA.
 3. To nie pij piwa jak grasz kolego ? A co do tematu, może przy drugiej kolejce wbijania rang za każdą nowo zdobytą rangę dać jakiś inny fant. Zacząć od pojedynczych granatów np. wbijasz S2 i dostajesz flesha, S3 przykładowo nade'a (ale flesha zabieramy, żeby nie było tak miło, a im wyżej z rangą tym więcej fantów na raz się dostanie). ?‍♀️
 4. oj tak, może wtedy zobaczą jak to jest mieć taką "przewagę" ? Ale jak granaty to full pakiet ?
 5. Pomysł w sumie dobry, tylko nad nagrodą można by pomyśleć, bo w sumie @ Zapp ma rację z tym, że i tak wystarczająco łatwo wbić rangę na arenach. Nagrodą też musiałoby być coś czego nie ma VIP.
 6. Hej, zaczynając od formy podania to jest ono dla mnie chaotyczne. Zdanie podrzędnie złożone i w nim tylko jeden przecinek, a reszta leje się jak wodospad. Widać, że miałeś czas do nadrobienia forum, ale coś Ci nie wyszło. Gdybyś naprawdę chcial nie tylko BYĆ adminem, ale być DOBRYM adminem, to mysle, że poprawienie aktywności na forum nie stanowiło by dla Ciebie problemu. No i najważniejsze, nie kojarzę Cię z serwera ani trochę. Może inni admini, grający w innych godzinach niż ja, będą Cię znali z dobrego, bądź złego zachowania na arenach. Podsumowując jestem na razie niestety na NIE.
 7. Jak wyżej, podanie starannie napisane..i z plusów to byłoby na tyle. Czas prezentuje się tak sobie, nie kojarzę Cię z serwera + ta sytuacja z postem nie pomaga. Jestem na NIE.
 8. Hej, osobiscie widzialam Cie na serwerze raz i było to chyba nawet wczoraj. Nie podałeś żadnych informacji na temat swojego poprzedniego konta, a tutaj nikt nie będzie Ci wierzył na słowo. Poza tym ciężko mi cokolwiek powiedzieć na Twój temat, co za tym idzie nie mogę stwierdzić czy nadawałbyś się na admina czy też nie. Zatem jak kolega wyżej WSTRZYMUJE SIE OD GLOSU.
 9. Hej, kojarzę Cię z serwera, nie było z Tobą nigdy problemów. Staż na serwerze może być, więc ostatecznie byłabym za daniem Ci szansy. Jestem na TAK.
 10. Hej, kojarzę Cię z serwera jak najbardziej. Nie widzę żadnych przeciwwskazań, żeby dać Ci szansę w roli admina. Forum jak najbardziej do nadrobienia. Jestem zatem na TAK.
 11. Hej, ja Cię słyszałam tylko wczoraj na serwerze (chyba, że wcześniej słyszałam Cię pod innym nickiem i tego nie wiem) i nie sprawiałeś problemu, a wręcz przeciwnie, miales dobry kontakt z graczami. Na przyszłość lepiej się przygotuj przy pisaniu podania, bo tak jak zauważyła koleżanka powyżej to leży w Twoim interesie, to, że nam napisałeś w podaniu, że grałeś na kilku innych nazwach nie brzmi przekonująco. Skoro jednak udało się dojść do tego jaki w sumie masz staż na serwerze to ostatecznie byłabym za tym, żeby dać Ci te szansę, więc jestem na TAK.
 12. Hej, komunikatywność jest w porządku, kojarzę Cię z serwera, dałeś się zapamiętać z dobrej strony. Jak najbardziej na plus staż gry w CSGO, jak to stwierdziłeś "admin powinien dobrze znać grę w którą gra". Znajomosc funkcji administratora też działa na Twoją korzyść. Forum spokojnie do nadrobienia, ostatecznie jestem na TAK.
 13. Podobnie jak kolega nie kojarzę Cię z serwera ani trochę, najwidoczniej ani niczym nie podpadłeś, ani się niczym nie wyróżniłeś. Staż na serwerze zdecydowanie do nadrobienia i wtedy mogłabym być za Twoją kandydatura, niestety na dzień dzisiejszy jestem na NIE.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy