Jestem aktywnym graczem; w tygodniu jestem zazwyczaj wieczorem, a w weekendy można mnie spotkać o każdej porze dnia i nocy :P.
Nick : Morek
Wiek : 17 ( mikrofon i mutacja oczywiście jest )
Staż gry ~1500h na tym koncie a na serwerze ponad 30h, gameme nie działa obecnie więc nie jestem wstanie napisać konkretnie. (przynajmniej w momencie gdy pisze podanie )
Przeczytałem uważnie regulamin serwera i forum (na forum jestem od niedawna stąd prawie zerowa aktywność na forum).
Nigdy nie zostałem zbanowany na serwerze i forum.
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:53883329
Coś o mnie;
Pomyślałem że zgłoszę się na admina ponieważ ostatnimi czasu bardzo dużo czasu spędzam na serwerze, a jak wszyscy wiemy CS przeszedł na model Free to play co bezpośrednio wpłynęło na rodzaj graczy na serwerze. Serwer odwiedza wiele nowych graczy, często nieogarniętych, czasami są to trolle lub po prostu cheaterzy którzy potrafią zniszczyć dobrą zabawę. Jestem pogodną i kulturalną osobą która zawsze chętnie pomoże innym w grze, coś wytłumaczy, poradzi jak trzeba. Chętnie integruje się z osobami na serwerze i spora część społeczności na serwerze mnie zna mniej lub bardziej lub chociaż kojarzy z wspólnego grania. Dodam jeszcze, że byłem kiedyś adminem na innym serwerze ( jakieś 2 lata temu) wiec szybko przypomniałbym sobie komendy i narzędzia admina.