Skocz do zawartości
  • Postów

    13
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

El Mateos

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O El Mateos

  • Urodziny 02.02.1995

Informacje profilowe

  • Imię
    Mateusz
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Kochany Śląsk :)

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Mate0s
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - 4FUN
  • Gram na serwerach
    Brak...
    CS 1.6 - 4FUN
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 7 Starter

Ostatnie wizyty
 488

Osiągnięcia El Mateos

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 1

Reputacja

  1. El Mateos

    [KOSZ] awp4one

    Na serwerze jest juz mapka awp_india więc po co dodawać kolejną mapę pod awp ?? A pozatym połowa graczy narzeka na grę na takowych mapkach i często korzystaja z rtv....
  2. Ja bym sie nad suedtiorem i espanią zastanowił , mi sie podobają. Na próbę można je dać ,a jak nie zdają egzaminu to najwyżej można je usunąć i FRYK ;)
  3. El Mateos

    brak ss

    Dzięki ss już wstawiam
  4. El Mateos

    brak ss

    Siema mam problem zrobiono mi ss wiec postanowilem dać je na forum. Jednak gdy wszedlem do folderu z csem ich nie bylo :( tam gdzie zawsze są gdy dostanę takowego bana. Prosze o pomoc w ich odnalezieniu lub poradzeniu mi co mam z tym fantem zrobić.
  5. El Mateos

    [KOSZ] Problem z muza

    To chyba będzie to : unbindall bind "TAB" "+showscores" bind "ENTER" "+attack;-attack" bind "ESCAPE" "cancelselect" bind "SPACE" "+jump" bind "'" "+moveup" bind "+" "sizeup" bind "," "buyammo1" bind "-" "sizedown" bind "." "buyammo2" bind "/" "+movedown" bind "0" "slot10" bind "1" "slot1" bind "2" "slot2" bind "3" "slot3" bind "4" "slot4" bind "5" "slot5" bind "6" "slot6" bind "7" "slot7" bind "8" "slot8" bind "9" "slot9" bind ";" "+mlook" bind "=" "sizeup" bind "[" "invprev" bind "]" "invnext" bind "`" "toggleconsole" bind "a" "+moveleft" bind "b" "buy" bind "c" "radio3" bind "d" "+moveright" bind "e" "+use" bind "f" "impulse 100" bind "g" "drop" bind "h" "+commandmenu" bind "i" "showbriefing" bind "j" "cheer" bind "k" "+voicerecord" bind "m" "chooseteam" bind "n" "nightvision" bind "o" "buyequip" bind "q" "lastinv" bind "r" "+reload" bind "s" "+back" bind "t" "impulse 201" bind "u" "messagemode2" bind "v" "menu" bind "w" "+forward" bind "x" "radio2" bind "y" "messagemode" bind "z" "radio1" bind "~" "toggleconsole" bind "UPARROW" "+forward" bind "DOWNARROW" "+back" bind "LEFTARROW" "+left" bind "RIGHTARROW" "+right" bind "ALT" "+strafe" bind "CTRL" "+duck" bind "SHIFT" "+speed" bind "F1" "autobuy" bind "F2" "rebuy" bind "F5" "snapshot" bind "F6" "save quick" bind "F7" "load quick" bind "PGDN" "+lookdown" bind "PGUP" "+lookup" bind "MWHEELDOWN" "invnext" bind "MWHEELUP" "invprev" bind "MOUSE1" "+attack;-attack" bind "MOUSE2" "+attack2" bind "PAUSE" "pause" _cl_autowepswitch "0" _snd_mixahead "0.1" ati_npatch "1.0" ati_subdiv "2.0" bgmvolume "1.000000" bottomcolor "6" brightness "1.000000" cl_allowdownload "1" cl_allowupload "1" cl_backspeed "400" cl_cmdbackup "2" cl_cmdrate "101" cl_corpsestay "600.000000" cl_crosshair_color "250 50 50" cl_crosshair_size "small" cl_crosshair_translucent "1" cl_dlmax "128" cl_download_ingame "1" cl_dynamiccrosshair "0" cl_forwardspeed "400" cl_himodels "0" cl_idealpitchscale "0.8" cl_lc "1" cl_logocolor "#Valve_Orange" cl_logofile "lambda" cl_lw "1" cl_minmodels "0" cl_radartype "0" cl_righthand "1" cl_shadows "1" cl_timeout "300" cl_updaterate "101" cl_vsmoothing "0.05" cl_weather "1" con_color "255 180 30" console "1.000000" crosshair "1.000000" fastsprites "0" fps_max "101" fps_modem "0.0" gamma "2.500000" gl_dither "1" gl_flipmatrix "0" gl_fog "1" gl_monolights "0" gl_overbright "0" gl_polyoffset "0.1" hisound "1" hpk_maxsize "4" hud_capturemouse "1" hud_centerid "0" hud_draw "1" hud_fastswitch "1" hud_saytext_internal "1" hud_takesshots "0" joystick "0" lookspring "0.000000" lookstrafe "0.000000" m_filter "0" m_forward "1" m_pitch "0.022" m_side "0.8" m_yaw "0.022" model "gordon" MP3FadeTime "2.0" MP3Volume "0.680000" mp_decals "300.000000" name "El Mateos" net_graph "0" net_graphpos "1" net_scale "5" r_bmodelhighfrac "5.0" r_detailtextures "0" s_a3d "0.0" s_automax_distance "30.0" s_automin_distance "2.0" s_bloat "2.0" s_distance "60" s_doppler "0.0" s_eax "0.0" s_leafnum "0" s_max_distance "1000.0" s_min_distance "8.0" s_numpolys "200" s_polykeep "1000000000" s_polysize "10000000" s_refdelay "4" s_refgain "0.4" s_rolloff "1.0" s_verbwet "0.25" sensitivity "11.259999" skin "" spec_autodirector_internal "1" spec_drawcone_internal "1" spec_drawnames_internal "1" spec_drawstatus_internal "1" spec_mode_internal "4" spec_pip "0" suitvolume "0.250000" sv_aim "0" sv_voiceenable "1" team "" topcolor "30" viewsize "120.000000" voice_enable "1" voice_forcemicrecord "1" voice_modenable "1" voice_scale "0.750000" volume "1.100000" setinfo "hwp" "1" setinfo "_vgui_menus" "1" setinfo "_ah" "1" +mlook +jlook exec userconfig.cfg
  6. El Mateos

    [KOSZ] Problem z muza

    Config jest userconfig 'u nie ma.
  7. El Mateos

    [KOSZ] Problem z muza

    A gdzie takie coś jest ? Niesłyszałem jeszcze o tym.
  8. El Mateos

    [KOSZ] Problem z muza

    Z tą komenda /roundsound probowalem i nic. Może jeszcze jakieś propozycje lub przyczyny tego?
  9. El Mateos

    [KOSZ] Problem z muza

    Tak ,na innych serwerach normalnie leci
  10. El Mateos

    [KOSZ] Problem z muza

    Siema , jestem tu nowy więc mam nadzieję że to dobry dział do założenia takiego tematu ,jeżeli jnie to sorry :) Otóż gram na 4funie , na koniec rundy leci jakas nuta. Problem w tym że u mnie nic nie leci mimo iż wszystko mam dobrze ustawione. Proszę o pomoc lub podpowiedzi co może być tego powodem. Z góry dzięki :)
  11. El Mateos

    Problem z muza

    Siema , jestem tu nowy więc mam nadzieję że to dobry dział do założenia takiego tematu ,jeżeli jnie to sorry :) Otóż gram na 4funie , na koniec rundy leci jakas nuta. Problem w tym że u mnie nic nie leci mimo iż wszystko mam dobrze ustawione. Proszę o pomoc lub podpowiedzi co może być tego powodem. Z góry dzięki :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności