-
Na serwerze jest juz mapka awp_india więc po co dodawać kolejną mapę pod awp ?? A pozatym połowa graczy narzeka na grę na takowych mapkach i często korzystaja z rtv....
-
Ja bym sie nad suedtiorem i espanią zastanowił , mi sie podobają. Na próbę można je dać ,a jak nie zdają egzaminu to najwyżej można je usunąć i FRYK ;)
-
Siema mam problem zrobiono mi ss wiec postanowilem dać je na forum. Jednak gdy wszedlem do folderu z csem ich nie bylo :( tam gdzie zawsze są gdy dostanę takowego bana. Prosze o pomoc w ich odnalezieniu lub poradzeniu mi co mam z tym fantem zrobić.
-
To chyba będzie to : unbindall bind "TAB" "+showscores" bind "ENTER" "+attack;-attack" bind "ESCAPE" "cancelselect" bind "SPACE" "+jump" bind "'" "+moveup" bind "+" "sizeup" bind "," "buyammo1" bind "-" "sizedown" bind "." "buyammo2" bind "/" "+movedown" bind "0" "slot10" bind "1" "slot1" bind "2" "slot2" bind "3" "slot3" bind "4" "slot4" bind "5" "slot5" bind "6" "slot6" bind "7" "slot7" bind "8" "slot8" bind "9" "slot9" bind ";" "+mlook" bind "=" "sizeup" bind "[" "invprev" bind "]" "invnext" bind "`" "toggleconsole" bind "a" "+moveleft" bind "b" "buy" bind "c" "radio3" bind "d" "+moveright" bind "e" "+use" bind "f" "impulse 100" bind "g" "drop" bind "h" "+commandmenu" bind "i" "showbriefing" bind "j" "cheer" bind "k" "+voicerecord" bind "m" "chooseteam" bind "n" "nightvision" bind "o" "buyequip" bind "q" "lastinv" bind "r" "+reload" bind "s" "+back" bind "t" "impulse 201" bind "u" "messagemode2" bind "v" "menu" bind "w" "+forward" bind "x" "radio2" bind "y" "messagemode" bind "z" "radio1" bind "~" "toggleconsole" bind "UPARROW" "+forward" bind "DOWNARROW" "+back" bind "LEFTARROW" "+left" bind "RIGHTARROW" "+right" bind "ALT" "+strafe" bind "CTRL" "+duck" bind "SHIFT" "+speed" bind "F1" "autobuy" bind "F2" "rebuy" bind "F5" "snapshot" bind "F6" "save quick" bind "F7" "load quick" bind "PGDN" "+lookdown" bind "PGUP" "+lookup" bind "MWHEELDOWN" "invnext" bind "MWHEELUP" "invprev" bind "MOUSE1" "+attack;-attack" bind "MOUSE2" "+attack2" bind "PAUSE" "pause" _cl_autowepswitch "0" _snd_mixahead "0.1" ati_npatch "1.0" ati_subdiv "2.0" bgmvolume "1.000000" bottomcolor "6" brightness "1.000000" cl_allowdownload "1" cl_allowupload "1" cl_backspeed "400" cl_cmdbackup "2" cl_cmdrate "101" cl_corpsestay "600.000000" cl_crosshair_color "250 50 50" cl_crosshair_size "small" cl_crosshair_translucent "1" cl_dlmax "128" cl_download_ingame "1" cl_dynamiccrosshair "0" cl_forwardspeed "400" cl_himodels "0" cl_idealpitchscale "0.8" cl_lc "1" cl_logocolor "#Valve_Orange" cl_logofile "lambda" cl_lw "1" cl_minmodels "0" cl_radartype "0" cl_righthand "1" cl_shadows "1" cl_timeout "300" cl_updaterate "101" cl_vsmoothing "0.05" cl_weather "1" con_color "255 180 30" console "1.000000" crosshair "1.000000" fastsprites "0" fps_max "101" fps_modem "0.0" gamma "2.500000" gl_dither "1" gl_flipmatrix "0" gl_fog "1" gl_monolights "0" gl_overbright "0" gl_polyoffset "0.1" hisound "1" hpk_maxsize "4" hud_capturemouse "1" hud_centerid "0" hud_draw "1" hud_fastswitch "1" hud_saytext_internal "1" hud_takesshots "0" joystick "0" lookspring "0.000000" lookstrafe "0.000000" m_filter "0" m_forward "1" m_pitch "0.022" m_side "0.8" m_yaw "0.022" model "gordon" MP3FadeTime "2.0" MP3Volume "0.680000" mp_decals "300.000000" name "El Mateos" net_graph "0" net_graphpos "1" net_scale "5" r_bmodelhighfrac "5.0" r_detailtextures "0" s_a3d "0.0" s_automax_distance "30.0" s_automin_distance "2.0" s_bloat "2.0" s_distance "60" s_doppler "0.0" s_eax "0.0" s_leafnum "0" s_max_distance "1000.0" s_min_distance "8.0" s_numpolys "200" s_polykeep "1000000000" s_polysize "10000000" s_refdelay "4" s_refgain "0.4" s_rolloff "1.0" s_verbwet "0.25" sensitivity "11.259999" skin "" spec_autodirector_internal "1" spec_drawcone_internal "1" spec_drawnames_internal "1" spec_drawstatus_internal "1" spec_mode_internal "4" spec_pip "0" suitvolume "0.250000" sv_aim "0" sv_voiceenable "1" team "" topcolor "30" viewsize "120.000000" voice_enable "1" voice_forcemicrecord "1" voice_modenable "1" voice_scale "0.750000" volume "1.100000" setinfo "hwp" "1" setinfo "_vgui_menus" "1" setinfo "_ah" "1" +mlook +jlook exec userconfig.cfg
-
Config jest userconfig 'u nie ma.
-
A gdzie takie coś jest ? Niesłyszałem jeszcze o tym.
-
Z tą komenda /roundsound probowalem i nic. Może jeszcze jakieś propozycje lub przyczyny tego?
-
Tak ,na innych serwerach normalnie leci
-
Siema , jestem tu nowy więc mam nadzieję że to dobry dział do założenia takiego tematu ,jeżeli jnie to sorry :) Otóż gram na 4funie , na koniec rundy leci jakas nuta. Problem w tym że u mnie nic nie leci mimo iż wszystko mam dobrze ustawione. Proszę o pomoc lub podpowiedzi co może być tego powodem. Z góry dzięki :)
-
Siema , jestem tu nowy więc mam nadzieję że to dobry dział do założenia takiego tematu ,jeżeli jnie to sorry :) Otóż gram na 4funie , na koniec rundy leci jakas nuta. Problem w tym że u mnie nic nie leci mimo iż wszystko mam dobrze ustawione. Proszę o pomoc lub podpowiedzi co może być tego powodem. Z góry dzięki :)
-
Postów
13 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
