Skocz do zawartości
  • Postów

    2
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

bubek

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez bubek

  1. 1333mhz ram sterowniki wersja mialem najnowsza z nvidia to bylo lipa, teraz mam stare z płyty oryginalne 320.49 testow nie robiłem bo nie umiem, smrodu spalenizny też nie czuć z niej, idzie do mnie póki co procesor i5 3550 więc powinna się sprawa rozwiążać. dam znać jak w poniedziałek zamontuje ,innej gry nie mam jak cs wiec nie wiem jak chodzi na innych.
  2. Witam, mam taki nietypowy problem, a do rzeczy. Wymieniłem karte graficzną z nvidia geforce gts 450 na nvidia geforce gtx 760 do tego dodałem kostke ram 2gb więc łącznie mam 6gb dodałem 2 wiatraki do obudowy zeby lepiej chłodziło W cs miałem 100fps około na starym sprzęcie po wymianie i tych dodatkach mam ledwo 50-70 fps ?? nie mam pojęcia jak ustawić karte dodam że : synchronizacja pionowa off wszystkie detale na niskich i nadal jest ujnia, var skacze do 20 scina masakra jakas sprzęt : RAM : 6gb (2 kości 4gb i 2gb) grafika geforce gtx 760 procesor intel pentium cpu g840 2.80 ghz (dual) (wiem słaby lecz mimo wszystko powinna gra lepiej chodzic a nie gorzej ) windows 7 64bit oryginał zasilacz ocz 500w płyta głowna asrock h61de /s3 czy może cs go widzi starą karte graficzną jeszcze? może reinstal csa potrzebny jest?? juz nie mam pojęcia ocb dziękuje za pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności