Skocz do zawartości
  • Postów

    2
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

bubek

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Jakub
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    mazury

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    #always playhard
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - 4FUN

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 7 Ultimate

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia bubek

Kolabolator

Kolabolator (7/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. 1333mhz ram sterowniki wersja mialem najnowsza z nvidia to bylo lipa, teraz mam stare z płyty oryginalne 320.49 testow nie robiłem bo nie umiem, smrodu spalenizny też nie czuć z niej, idzie do mnie póki co procesor i5 3550 więc powinna się sprawa rozwiążać. dam znać jak w poniedziałek zamontuje ,innej gry nie mam jak cs wiec nie wiem jak chodzi na innych.
  2. Witam, mam taki nietypowy problem, a do rzeczy. Wymieniłem karte graficzną z nvidia geforce gts 450 na nvidia geforce gtx 760 do tego dodałem kostke ram 2gb więc łącznie mam 6gb dodałem 2 wiatraki do obudowy zeby lepiej chłodziło W cs miałem 100fps około na starym sprzęcie po wymianie i tych dodatkach mam ledwo 50-70 fps ?? nie mam pojęcia jak ustawić karte dodam że : synchronizacja pionowa off wszystkie detale na niskich i nadal jest ujnia, var skacze do 20 scina masakra jakas sprzęt : RAM : 6gb (2 kości 4gb i 2gb) grafika geforce gtx 760 procesor intel pentium cpu g840 2.80 ghz (dual) (wiem słaby lecz mimo wszystko powinna gra lepiej chodzic a nie gorzej ) windows 7 64bit oryginał zasilacz ocz 500w płyta głowna asrock h61de /s3 czy może cs go widzi starą karte graficzną jeszcze? może reinstal csa potrzebny jest?? juz nie mam pojęcia ocb dziękuje za pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności