-
[CS:GO] Problem z fps / plynnością gry po wymianie grafiki
bubek odpowiedział(a) na bubek temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
1333mhz ram sterowniki wersja mialem najnowsza z nvidia to bylo lipa, teraz mam stare z płyty oryginalne 320.49 testow nie robiłem bo nie umiem, smrodu spalenizny też nie czuć z niej, idzie do mnie póki co procesor i5 3550 więc powinna się sprawa rozwiążać. dam znać jak w poniedziałek zamontuje ,innej gry nie mam jak cs wiec nie wiem jak chodzi na innych. -
[CS:GO] Problem z fps / plynnością gry po wymianie grafiki
bubek opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Witam, mam taki nietypowy problem, a do rzeczy. Wymieniłem karte graficzną z nvidia geforce gts 450 na nvidia geforce gtx 760 do tego dodałem kostke ram 2gb więc łącznie mam 6gb dodałem 2 wiatraki do obudowy zeby lepiej chłodziło W cs miałem 100fps około na starym sprzęcie po wymianie i tych dodatkach mam ledwo 50-70 fps ?? nie mam pojęcia jak ustawić karte dodam że : synchronizacja pionowa off wszystkie detale na niskich i nadal jest ujnia, var skacze do 20 scina masakra jakas sprzęt : RAM : 6gb (2 kości 4gb i 2gb) grafika geforce gtx 760 procesor intel pentium cpu g840 2.80 ghz (dual) (wiem słaby lecz mimo wszystko powinna gra lepiej chodzic a nie gorzej ) windows 7 64bit oryginał zasilacz ocz 500w płyta głowna asrock h61de /s3 czy może cs go widzi starą karte graficzną jeszcze? może reinstal csa potrzebny jest?? juz nie mam pojęcia ocb dziękuje za pomoc
-
Postów
2 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
bubek
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
