-
Jak zostanie wprowadzony te dproto to idealnie :)
-
Mianowicie mam steam od niedawna i chciałbym słyszeć nonsteam (jak to zrobić) Z góry dziękuje za odpowiedzi jeżeli w ogóle będą.
-
Nie wiedziałem gdzie to napisać ale. Zakupiłem dziś vipa na 30 dni Ale co się stało ? wbiłem na serwer dnia 2014-01-26 o godz. 21:51 i co widzę ? - nie mam vip'a proszę o rozwiązanie tego błędu.
-
ładne prace, ocenie je w skali 8/10 ;)
-
Postów
12 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
