Skocz do zawartości
  • Postów

    4
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

SipleG

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez SipleG

  1. SipleG

    [KOSZ] Modele broni vipa

    Cześć, próbowałem się dowiedzieć tego na serwerze- bo może opcja jest, ale książe admin nie raczył nic odpisać. Jest możliwość żeby zmienić bronie vipa na standardowe? Komenda /models nie działa. Jak by wyglądała sytuacja gdybym podmienił pliki?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności