-
Cześć, próbowałem się dowiedzieć tego na serwerze- bo może opcja jest, ale książe admin nie raczył nic odpisać. Jest możliwość żeby zmienić bronie vipa na standardowe? Komenda /models nie działa. Jak by wyglądała sytuacja gdybym podmienił pliki?
-
Postów
4 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
SipleG
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
