Skocz do zawartości
  • Postów

    15
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

ZorKuŚ

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez ZorKuŚ

  1. sprawdziwem i powiadam wam iz dziala pokazuje sie info w hud ze runda na kosy, usp itd zablokowane, ale w sayu dalej pokazuje sie ze tt wybral nie prawidlowow. prosze o usuniecie mapy deathrun_orgy z powodu mozliwosci kupna broni i naprawdę wiele osob wykorzystuje to (mam nawet na 1 delikwenta demko xd)
  2. widać wyróżnia się od tych wszystkich prac i naprawdę on mi przypadł do gustu Ps: najbliższym czasie może ja się pochwale swoimi pracami ale ostatnio spaliłem dysk i teraz szukam od nowa wszystkich c4d, textur itd
  3. proponuje naprawic radio. usnac mapy posiadajace bug z kupnem broni(albo je naprawic)(mapy wymienie pozniej jak sobie poprzypominam nazwy) naprawic to menu w tt czy normalna runda czy free.
  4. nie wliczajac tepety Roneya wszystko ladnie i wgl 10/10
  5. Probowales moze robienie sygn lub avatarow? bo widac ze tym praca nie poswiecasz za duzo czasu ;) chetnie bym zobaczyl twoje lepszym wykonaniu prace i bardziej "czasochłonne" ale te tez sa fajne
  6. troche pozno ale moge dostac tytul nuty? co do filmiku mam nadzieje ze poprawiles "skilla" w tych sprawach
  7. Zacna Robota
  8. ZorKuŚ

    Abelard Giza - Stand up

    Abelarda znam juz dlugo i naprawdę go lubie ale jakos wole ten: co do fragmentu z niemicami, sam mieszkam w niemczech od 5lat i gdy przyjezdzalem od czasu do czasu do polski i np bylem z znajoma/znajomym niemcem/turkiem(nie wazne grund ze nie znal polskiego i gadalismy po niemiecku) to nie raz mielismy taka sytuacje ze chodzimy sobie po centrum handlowym i ktos tam mowil siema szwaby, a ja wtedy ladnie poprawna polszczyzna "Dzień Dobry" osoba od razu robila sie czerwona i znikala z widoku ciagu 5sec xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności