Skocz do zawartości
  • Postów

    25
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

-=r3=-

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Ostatnie wizyty
 812

Osiągnięcia -=r3=-

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 1

Reputacja

  1. -=r3=-

    [KOSZ] Który NFS ?

    Carbon - można dodać niesamowite efekty przez co auto wygląda wprost cudownie :) + drift w kanionach <3 (oczywiście na quick race bo w karierze tego nie ma :/) Most Wanted - jedyna seria gdzie można dobrze się pościgać ;] duży + za miasto jest dobrze zbudowane i kolejny + za fabułe gry :D PozDro
  2. -=r3=-

    [KOSZ] Jak narysować pieska?

    Też widziałem :D dobry patent xD
  3. -=r3=-

    [KOSZ] [Gallery] by powN (:

    7/10 - za małe krycie tekstu po prawej przez co jest mało czytelny :| render proponował bym podpasować pod kolorystyke sygny i nie jestem pewien czy na prawo od rendera użyłeś brusha, jeżeli tak to całkiem niepotrzebnie bo nie pasuje ten "splat" :P Ogólnie mówiąc ciekawa praca :) ale jak na sygne troche za duża :D PozDro
  4. Ja mogę polecić gre "Red Ninja - end of honour" ale bardziej podchodzi pod zręcznościówkę niż pod Tomb Raider'a :P Oraz mogę polecić grę "Devil May Cry 3" <3 o tej grze pewnie słyszałeś ;) jest najlepszą częścią za wszystkich trzech które przeszedłem, jest humor i ostra walka ;] polecam! PozDro
  5. Nie lubie hakerów ale za to co zrobili mają duży plus :D
  6. Ludzie przestaną kupować internet a ich dzieci zaczął spędzać więcej czasu na dworze :D a tak na serio to kto to w ogóle wymyślił -.- chyba już za bardzo im się poprzewracało w głowach... PozDro
  7. Każdy skrypt ułatwiający gre to takie same gówno jak najzwyklejszy cheat, powinno się karać tych co wymyślają te pierdoły... PozDro
  8. -=r3=-

    [KOSZ] [Gallery] Kinguś

    Radze zmieniać krycie warstwy po zastowowaniu jakiegoś trybu mieszania który psuje efekt danej warstwy...widać efekt uboczny w lewym górnym rogu ;( PozDro
  9. -=r3=-

    [KOSZ] [Gallery] Kinguś

    Z tego co widze to c4d jest w użyciu :) 5/10 za wszystkie szkoda, że nie dodałeś napisów i nie wtopiłeś renderów bo tło jest zacnie dobrane :) PozDro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności