• Nick w grze:Rydziu
• Wiek:15
• Coś o sobie: [ Najlepiej w kilka zdań ] Coś tam sie ucze programowac i robic grafiki hajs sie sypie
• Jak dobrze [ 1 --> 10 ] :
• Prowadzisz pojazd lądowy:7
• Prowadzisz pojazd powietrzny:9
• Znasz mapę:6
• Strzelasz:7
• Twoje aktualne KD Ratio:0,70
• Staż gry na DayZ:rok
• Staż gry na serwerze:10 godzin okolo gralem na innych serverkach
• Dlaczego wybrałeś ManInBlack ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Znajomi , mila atmosfera
• Dlaczego mielibyśmy cie przyjąć ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Bo moim zdaniem ogarniam giereczke
• W jakich grupach byleś ?: FX,VG
• Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę (dziennie) ?:6,7 godzin
• Można na ciebie liczyć w sprawie składek ? Luzik arbuzik