-
Imię: Adrian Wiek: 12 TS3 oraz sprawny mikrofon: Tak KD Ratio: 2.40 Jak często grasz na serwerze: Prawie zawsze Od kiedy grasz na serwerze: od początku 2017 roku Od kiedy grasz w MTA na modzie DayZ: od początku kariery na mta Pilot 1/10: 8 Strzelec 1/10: 9 Kierowca 1/10: 8
-
Imię : Adrian Nick na Fragujemy.com : adrianoGG Jak potrafisz strzelać na fragujemy.com ? 0/10 : 9 Coś o sobie (max 2 3 zdania ) : Jestem miłą osobą nie jestem toksyczny. Bardzo lubie grać w piłke nożną i także w mta też Ile posiadasz lat : 11 Czy potrafisz ładnie strzelać z auta ? : tak Czy nie masz patoli itp ? : nie Grałeś kiedyś na Fragujemy.com ? : tak Potrafisz latać dodo (będzie sprawdzane ) ? : tak Czy posiadasz kulturę osobistą ? : tak Posiadasz sprawne mikrofon i ts ? : tak Czy jesteś ogar i nie drzesz się na ts : tak Czy grasz dokońca jak umrzesz na Fragujemy.com: tak
-
Wiek : 11 Nick : KresHiee Login : adrianoGG Imię : Adrian Twoje Aktualne KDR : 1.64 Znajomość Mapy (1/10) : 10 Umiejętność Latania (1/10) : 8 Umiejętności strzeleckie (1/10) : 9 Coś o sobie : jestem miłą osobą nie jestem toksyczny lubie grać w piłke nożną Twoja ostatnia grupa? : MW Dlaczego akurat my? : ponieważ szukam ekipy która sie sprawdzi Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? : jasne
-
1. Imię: Adrian 2. Nick na serwerze: adrianoGG 3. Wiek: 10 4. KD Ratio: 1.56 5. Jak długo grasz na serwerze? (godziny): 62h 6. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: KT MIB QQ 7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 4.5h 8. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: tak 9. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?: oczywiście 10. Kierowca czy strzelec: strzelec 11. Umiejętność strzelania: (1-10) 9 12. Umiejętność prowadzenia pojazdu: (1-10) 9 13. Umiejętność pilotażu: (1-10) 8
-
• Nick w grze: adrianoGG • Wiek: 10 • Coś o sobie: [ Najlepiej w kilka zdań ] lubie piłke nożną. • Jak dobrze [ 1 --> 10 ] : • Prowadzisz pojazd lądowy: 9 • Prowadzisz pojazd powietrzny: 8 • Znasz mapę: 9 • Strzelasz: 10 • Twoje aktualne KD Ratio: 1.55 • Staż gry na DayZ: 4 lata • Staż gry na serwerze: 56h • Dlaczego wybrałeś ManInBlack ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Ponieważ grupa F^ mnie nieprzyjeła więć może wy mnie przyjmiecie • Dlaczego mielibyśmy cie przyjąć ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Ponieważ nie chce mi sie grać samemu • W jakich grupach byleś ?: KT • Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę (dziennie) ?: 4.5h • Można na ciebie liczyć w sprawie składek ?: zależy czy mam hajsz
-
|ADIX| obserwuje zawartość [KOSZ] Podanie
-
• Nick w grze: adrianoGG • Wiek: 10 • Coś o sobie: [ Najlepiej w kilka zdań ] lubie piłke nożną w mta gram dobrze. • Jak dobrze [ 1 --> 10 ] : • Prowadzisz pojazd lądowy: 9 • Prowadzisz pojazd powietrzny: 8 • Znasz mapę: 9 • Strzelasz:10 • Twoje aktualne KD Ratio: 1.56 • Staż gry na DayZ: 4 lata • Staż gry na serwerze: 55h • Dlaczego wybrałeś ManInBlack ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Ponieważ drużyna F^ mnie nie przyjeła więc może wy mnie przyjmiecie • Dlaczego mielibyśmy cie przyjąć ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Ponieważ nie lubie grać sam • W jakich grupach byleś ?: KT F^ • Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę (dziennie) ?: 4.5h • Można na ciebie liczyć w sprawie składek ?: zależy czy mam hajs
-
• Nick w grze: adrianoGG • Wiek: 10 • Coś o sobie: [ Najlepiej w kilka zdań ] lubie piłke nożną w mta gram dobrze. • Jak dobrze [ 1 --> 10 ] : • Prowadzisz pojazd lądowy: 9 • Prowadzisz pojazd powietrzny: 8 • Znasz mapę: 9 • Strzelasz:10 • Twoje aktualne KD Ratio: 1.56 • Staż gry na DayZ: 4 lata • Staż gry na serwerze: 55h • Dlaczego wybrałeś ManInBlack ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Ponieważ drużyna F^ mnie nie przyjeła więc może wy mnie przyjmiecie • Dlaczego mielibyśmy cie przyjąć ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Ponieważ nie lubie grać sam • W jakich grupach byleś ?: KT F^ • Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę (dziennie) ?: 4.5h • Można na ciebie liczyć w sprawie składek ?: zależy czy mam hajs
-
• Nick w grze: adrianoGG • Wiek: 10 • Coś o sobie: [ Najlepiej w kilka zdań ] Mam 10 lat lubie piłke nożną w mta gram dobrze. • Jak dobrze [ 1 --> 10 ] : • Prowadzisz pojazd lądowy: 9 • Prowadzisz pojazd powietrzny: 8 • Znasz mapę: 9 • Strzelasz: 10 • Twoje aktualne KD Ratio: 1.55 • Staż gry na DayZ: 4 lata • Staż gry na serwerze: 55h • Dlaczego wybrałeś ManInBlack ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Ponieważ drużyna F^ mnie nieprzyjeła i pomyślalem że do was spróbuje dojśc • Dlaczego mielibyśmy cie przyjąć ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Ponieważ nie chce mi sie grać samemu • W jakich grupach byleś ?: KT F^ • Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę (dziennie) ?: 4.5h • Można na ciebie liczyć w sprawie składek ?: zależy czy mam hajs
-
1. Imię: Adrian 2. Nick na serwerze: adrianoGG 3. Wiek: 10 4. KD Ratio: 1.41 5. Jak długo grasz na serwerze? (godziny): 36 godzin 6. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: K.T 7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 4,5h 8. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak 9. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?: zależy czy mam hajs 10. Kierowca czy strzelec: strzelec 11. Umiejętność strzelania: (1-10) (9) 12. Umiejętność prowadzenia pojazdu: (1-10) (8) 13. Umiejętność pilotażu: (1-10) (8)
-
1. Imię: Adrian 2. Nick na serwerze: adrianoGG 3. Wiek: 10 4. Jak długo grasz na serwerach DayZ?: 4lata 5. Od kiedy grasz na Fragujemy.com?: półtora roku z przerwami 6. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: Żadnej 7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: Dziennie 4h 8. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak 9. Jakim typem osoby jesteś? : Mimo swojego wieku jestem osobą ogarniętą, miłą, przyjazną a co najważniejsze nie jestem toksyczny. Nie jestem typowym dzieciakem który tylko obraża i wyzywa lubię pograć na spokojnie i bez spin. 10. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?: Zależy czy mam hajs 11. Opisz swój styl gry: Bardzo dobry strzelec z pojazdów jak i pieszo oraz doskonały snajper. 12. Napisz kilka słów o sobie: Mam na imię Adrian jestem z małopolski. Interesuję się piłką nożną oraz grami komputerowymi. Jestem osobą przyjacielską która lubi poznawać nowych ludzi.
-
qweqwe
-
Postów
11 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
