REKRUTACJA !
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Liderzy grupy --->> @.:K!LL3R:. oraz @T!GeR
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Wymagania !
- TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon
- Wiek 15+ (lub po mutacji)
- Aktywność na serwerze
- Znajomość mapy
- Umiejętność strzelania [KD Ratio minimum 1.00]
- Umiejętność kierowania pojazdem lądowym oraz powietrznym
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Co oferujemy ?
2 bazy : Premium oraz średnią
Własny skin
Własny serwer TeamSpeak 3
Miłą atmosferę
Aktywność na resetach
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Wzór :
Nick w grze :Prince
Wiek :16
Opisz się [ Najlepiej w kilku zdaniach ] :Jestem Klaudiusz mam lat 16
Jak dobrze :
- Znasz mapę [ 1 --->> 10 ] :10
- Prowadzisz pojazd lądowy [ 1 --->> 10 ] :8
- Prowadzisz pojazd powietrzny [ 1 --->> 10 ] :9
- Strzelasz [ 1 --->> 10 ] :7
Twoje aktualne KD Ratio :0:11 bo wrocilem dopiero po przerwie
Staż gry na DayZ :4lata
Staż gry na serwerze :z przerwami a taak to 2lata
Dlaczego wybrałeś ManInBlack ? Jest to miła ekipka i spoko sie z nia gra
Dlaczego mielibyśmy cie przyjąć ? Jestem pomocny znajduje auta dobrze strzelam ogarniam i jestem mily nie tak jak inni
W jakich grupach byleś ?
Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę (dziennie) ? 3-4godziny
Można na ciebie liczyć w sprawie składek ? 20-30psc miesiecznie