-
[KOSZ] Rekrutacja do grupy ManInBlack - Otwarta !
Prince123 odpowiedział(a) na .:K!LL3R:. temat w Kosz
REKRUTACJA ! ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Liderzy grupy --->> @.:K!LL3R:. oraz @T!GeR ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Wymagania ! - TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon - Wiek 15+ (lub po mutacji) - Aktywność na serwerze - Znajomość mapy - Umiejętność strzelania [KD Ratio minimum 1.00] - Umiejętność kierowania pojazdem lądowym oraz powietrznym ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Co oferujemy ? 2 bazy : Premium oraz średnią Własny skin Własny serwer TeamSpeak 3 Miłą atmosferę Aktywność na resetach ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Wzór : Nick w grze :Prince Wiek :16 Opisz się [ Najlepiej w kilku zdaniach ] :Jestem Klaudiusz mam lat 16 Jak dobrze : - Znasz mapę [ 1 --->> 10 ] :10 - Prowadzisz pojazd lądowy [ 1 --->> 10 ] :8 - Prowadzisz pojazd powietrzny [ 1 --->> 10 ] :9 - Strzelasz [ 1 --->> 10 ] :7 Twoje aktualne KD Ratio :0:11 bo wrocilem dopiero po przerwie Staż gry na DayZ :4lata Staż gry na serwerze :z przerwami a taak to 2lata Dlaczego wybrałeś ManInBlack ? Jest to miła ekipka i spoko sie z nia gra Dlaczego mielibyśmy cie przyjąć ? Jestem pomocny znajduje auta dobrze strzelam ogarniam i jestem mily nie tak jak inni W jakich grupach byleś ? Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę (dziennie) ? 3-4godziny Można na ciebie liczyć w sprawie składek ? 20-30psc miesiecznie
-
Postów
1 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
