Jump to content

niemirsonhere

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  24
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Positive

About niemirsonhere

 • Rank
  Początkujący fragowicz
 • Birthday 12/03/1999

Profile information

 • Name
  Radosław
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Lubań

Information about Fragowicz

 • Nick
  niemirsonhere
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY AWP
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #2

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 7 Professional

Recent Profile Visitors

451 profile views
 1. Moim zdaniem, wypowiedź jest tutaj zbędna - czytaj regulamin.
 2. Mi również obecny się podoba ?
 3. Nick: niemirsonhere Wiek: 17 Staż gry Counter-Strike: CS:GO na Tym koncie (114h) na poprzednim (220h), CS 1.6 +/- 800h. Jakim chciałbyś być sędzią: Ocenianie demek. Jaką grą chciałbyś się zająć: CS:GO oraz CS 1.6. Ile czasu poświęcasz aktywności na forum: Jestem dostępny praktycznie od 10 do 0:00 - a jeżeli zajdzie taka potrzeba mogę być dostępny nawet dłużej. W jakiej porze można Ciebie spotkać na forum: Tak jak opisałem to wyżej, myślę, że nie trzeba powtarzać. Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Ban 30 minutowy na serwerze CS:GO ONLY AWP za raszowanie. Doświadczenie na podobnym stanowisku (dośw. w ocenianiu): Nie miałem okazji wykazania się na takim stanowisku, jednak szybko się uczę i myślę, że poradzę sobie z przypisanymi obowiązkami. Inne informacje o sobie, uwagi: Jestem osobą komunikatywną, staram się pomagać jeżeli ktoś o to poprosi, praca w grupie nie jest mi obca ze względu na kierunek nauki jaki obrałem w życiu prywatnym(myślę, że na każdym stanowisku zalecana jest umiejętność pracy w grupie ) więc myślę, że będą to same plusy podczas pełnienia funkcji, Dodatkowo chciałbym dodać, że jestem młody i kreatywny, a w mojej głowie rodzi się wiele pomysłów którymi chętnie się dziele, mam nadzieje że przekonam Was moim podaniem i będę miał możliwość dołączenia do grona sędziów. Chciałbym dodać, że jestem nowy na waszej serwerowni i ubiegam się o dane stanowisko aby wykazać się jako ktoś więcej niż zwykły użytkownik - chciałbym pomóc w dalszym rozwoju serwera i mam nadzieje, że dane stanowisko mi to umożliwi. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
 4. Nick jakiego używasz: niemirsonhere Wiek: 17 Staż gry CS:GO: Na Tym koncie (114h) na poprzednim (220h) . Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Tak, na poprzednim nicku za Raszowanie http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:124464207&advType=steamid Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: 10:00 - 0:00 . Praktycznie jestem zawsze dostępny. Na obecną chwilę w ciągu 3 dni na serwerze byłem dostępny przez 7,5 godzin. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem młody i kreatywny, a w mojej głowie rodzi się wiele pomysłów którymi chętnie się dziele. Potrafię pracować w grupie, ze względu na kierunek nauki jaki obrałem życiu prywatnym (gastronomia) Dostępny praktycznie całodobowo i w każdy dzień tygodnia. Byłem już administratorem na serwerze innej sieci. Staram się być zawsze kulturalnym i potrafię opanować emocję. Przeszedłem mutację już dawno temu. Staram się pomagać, jeżeli znam odpowiedź na zadane pytanie. Wielokrotnie upomniałem osoby łamiące regulamin mimo braku rangi administracyjnej. Wsparłem już serwer - mimo, że symboliczną kwotą, ale lepsze coś niż nic. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:1:124464207 Pozdrawiam i czekam na odpowiedź !
 5. Z tego co mi wiadomo w GTA jest wiele obszarów, które automatycznie ograniczają prędkość i nie można w żaden sposób tego edytować.
 6. Moim zdaniem koszt gry + łatwy dostęp do nielegalnych oprogramowań; aim, wh - zawszę będzie sprowadzał sporą część społeczności aby ich używało i żadna fala tego nie zmieni - tak jak napisał użytkownik "ESSA" - większe wydatki na grę i sprawa wyglądała by inaczej. Pozdrawiam
 7. Przyjemnie się ogląda i szacunek za montaż Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...