Skocz do zawartości
  • Postów

    12
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Mr.ProfesoRak

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O Mr.ProfesoRak

  • Urodziny 22.09.2004

Informacje profilowe

  • Imię
    Robert
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Niemcy

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    Zombie mod

Ostatnie wizyty
 1439

Osiągnięcia Mr.ProfesoRak

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 6

Reputacja

  1. Na wstępie chciałbym was ostrzec przed dużą ilością satyryki, wulgaryzmów, narkotyków, prostytutek oraz pozdrowić moich czytelników, ah wait... ja nie mam żadnych czytelników, NeverMind. xDD To jest śmieszne a co do tekstów to beka po prostu. Tylko nie ostrzegłeś @Dante przez wulgaryzmami xDD
  2. Jestem adminem: dziennym Nick jakiego używasz: Dawniej RYBA teraz Maniaczek Wiek: 13 ( ogarnięty jestem) Staż gry Counter-Strike: 8 lat Staż gry na serwerze: sam nie wiem ;/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W FRAGBANS] / NIE Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK/NIE Tak pełniłem i to nie raz Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK/NIE Tak znam AMX 6/10 Godziny w jakich grasz: Praktycznie wakacje, dziennie. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY] - Mam doświadczenie w adminowaniu dobre , jestem miły, spokojny, bezkonfliktowny, ogarnięty jak nie jeden starszy administrator. - Jak widzę admin czasami nie ma czasu ... a czasami ma. A ja jestem dziennie, więc łatwo mi będzie zaufać . - Rozpoznaję czita od skilla. Bo sam jestem dobry więc nie płacze jak starszy admin, że ktoś go zabił i daje mu odrazu ss'y lub bana na zawsze, bo potem są wielkie konflikty między graczem a adminem. Naprawdę chcę pełnić funkcję admina na tym serwerze. Nie chce się wygłupiać czy obrażać graczów. Chcę pomagać, pilnować i być miłym dla kogoś... Myślę i mam nadzieję, że dacie mi szansę! Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] Nie posiadam. Mimo iż serwer jest NS. Ale kontakt ze mną to - forum, pw - serwer - gg - fb Proszę o pozytywnie rozpatrzenie mojego podania. Dziękuję!
  3. Jestem za Byłbym bardzo ciekawy życia forumu
  4. Sam sprawdzałem .. ale cena bardzo duża i bym nie przesadził .. ale mogłeś dodać zdj o którego ci chodziło?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności