Jestem adminem: dziennym
Nick jakiego używasz: Dawniej RYBA teraz Maniaczek
Wiek: 13 ( ogarnięty jestem)
Staż gry Counter-Strike: 8 lat
Staż gry na serwerze: sam nie wiem ;/
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W FRAGBANS] / NIE Nie
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK/NIE Tak pełniłem i to nie raz
Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK/NIE Tak znam AMX 6/10
Godziny w jakich grasz: Praktycznie wakacje, dziennie.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY]
- Mam doświadczenie w adminowaniu dobre , jestem miły, spokojny, bezkonfliktowny, ogarnięty jak nie jeden starszy administrator.
- Jak widzę admin czasami nie ma czasu ... a czasami ma. A ja jestem dziennie, więc łatwo mi będzie zaufać .
- Rozpoznaję czita od skilla. Bo sam jestem dobry więc nie płacze jak starszy admin, że ktoś go zabił i daje mu odrazu ss'y lub bana na zawsze, bo potem są wielkie konflikty między graczem a adminem.
Naprawdę chcę pełnić funkcję admina na tym serwerze. Nie chce się wygłupiać czy obrażać graczów.
Chcę pomagać, pilnować i być miłym dla kogoś... Myślę i mam nadzieję, że dacie mi szansę!
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] Nie posiadam. Mimo iż serwer jest NS. Ale kontakt ze mną to
- forum, pw
- serwer
- gg
- fb
Proszę o pozytywnie rozpatrzenie mojego podania. Dziękuję!